çok sevilen komedyenin eşi

Magazin

Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu bu defa göz önünde yaşamayı tercih etmediği özel hayatı ile gündeme geldi. Güldür Güldür Show’un oyuncusu Onur Buldu, İngilizce öğretmeni olan Duygu Kozoğlu ile 2020’nin nisan ayında evlerinin bahçesinde yaptıkları sade bir törenle evlenmişti.

Güldür Güldür’ün Bilal’i Onur Buldu mutlu bir evlilik yaşadığı öğretmen eşiyle paylaşım yapınca sosyal medyada ilgi odağı oldu.Onur Buldu eşi Duygu Kozoğlu’nun yeni yaşını yaptığı paylaşım ile kutladı. Sevilen oyuncu eşi ile karesine “İyi ki doğdun be sarı fırtınam” notunu düştü. İşte Onur Buldu’nun güzel gözlü eşi ile aşk pozları…

Onur Buldu’nun eşinin güzelliği sosyal medyanın konuşulanlarından oldu. Öte yandan; Güldür Güldür Show programında canlandırdığı Bilal Koçyiğit karakteri ile yıllardır kendisine çok geniş bir hayran kitlesi oluşturan oyuncu Onur Buldu, ilk kez baba olacak olmanın sevincini yaşıyor.

İddialara göre çift nazar korkusundan dolayı, şu süreçte en yakınlarından dahi bu mutlu haberi saklıyorlar. ROMANTİK MESAJ Onur Buldu geçtiğimiz günlerde ise eşinin karesine şunları yazmıştı: “O kadar çok hatıramız var ki seninle. Mesela bu anı dün gibi hatırlıyorum. Sıcak bir yaz akşamı, denize yakın bir meltem, daha önce keşfetmediğimiz bir coğrafya ve benim durmak bilmeyen çenem.

Hiç bıkmadan dinleyen gözlerine, sana ve üçümüze meftunum. Mutluluk yakanı bırakmasın sevgilim. Beni yol arkadaşı seçtiğin için sana binlerce kez teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.