çok yazık

Gündem

Eski Emniyet Müdürü Feramuz Erdin, Mersin’de kaybolduktan 10 gün sonra dağ başında ca-nsız bedeni bulunan M-üslüme’nin ölümüyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Küçük kızın boyun kısmında dedesine ait D-NA bulunduğunu ifade eden Erdin, “Bu durum dedeyi en büyük şüpheli olarak gösteriyor. Ama dede bununla ilgili bir itirafta bulunmuş değil. Çocuğun herhangi bir istismara uğrayıp uğramadığı Adlı T-ıp r-aporu çıktıktan sonra belli olacak.” dedi.

Mersin’in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra ca-nsız bedeni bulunan 3 yaşındaki M-üslüme Yağal’ın ölümüyle ilgili tüm gözler A-dli T-ıp’tan gelecek rapora çevrildi. Olayın yankıları sürerken Eski Emniyet Müdürü Feramuz Erdin, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Odatv’den Fethi Yılmaz’a konuşan Feramuz Erdin, küçük kızın boyun kısmında tutuklanan dedesine ait DNA bulunduğunu öne sürdü.

DEDE, KENDİSİNİ GÖRENLERİ Ö-L-ÜMLE TEHDİT ETMİŞ
Küçük kızın c-na-zesinin bulunduğu yere dedesi tarafından traktörle götürülüp bırakıldığını söyleyen Erdin, açıklamalarına şöyle devam etti: “M-ü-slüme’nin oraya dedesi tarafından götürüldüğünü gören çocuklar olduğu ortaya çıktı. Bu şahıslar ifade verdi ve dedenin “birisine söylerseniz sizi öldürürüm’ diye kendilerini ölümle tehdit ettiğini anlattılar.”

“C-AN-SIZ BEDENİ 5-6 GÜNLÜKMÜŞ”
M-üslüme’nin kaybolduktan 4-5 gün boyunca sağ olduğunu iddia eden Feramuz Erdin, “Normal otopsi sonucunu beklemek lazım ama 4 veya 5 gün hayattaymış. Ön o-topsi raporuna göre c-ansız bedeni 5-6 günlükmüş.” dedi.

“İ-TİS-MAR OLAYI RA-POR ÇIKTIKTAN SONRA BELLİ OLACAK”
Erdin, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “M-üslüme’nin boyun kısmında dedesinin D-NA’sı bulunmuş. Bu durum dedeyi en büyük ş-üpheli olarak gösteriyor. Ama şu ana kadar dede bununla ilgili bir itirafta bulunmuş değil. Çocuğun herhangi bir istismara uğrayıp uğramadığı da belli değil. Çünkü çocuğun vücudunda deformasyon fazla. A-dli Tı-p ra-poru çıktıktan sonra istismara uğrayıp uğramadığı belli olacak.”

M-ÜSLÜME’NİN ANNESİ: DEDENİN NEDEN TUTUKLANDIĞINI BİZ DE BİLMİYORUZ
M-üslüme’nin annesi Selvi Yağal, günler süren sorgunun ardından serbest kalmış, küçük kızın dedesinin tutuklanmasıyla ilgili soruya “Biz de bilmiyoruz. Jandarma ne dediyse biz onu yaptık. Bırakınca da hayvanlarımızın başına geldik.” demişti.

Küçük kızın abisi ise “Siz serbest kaldınız. Dedeniz neden tutuklandı?” sorusunu şöyle yanıtlamıştı: “Bilmiyorum. Bir anda oldu. Anlamadım… Kaybolduğu gün ailemle hayvanları otlatmaya gitmiştik. Döndüğümüzde kaybolduğunu öğrendik. Dedemin neden tutuklandığını bilmiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.