değiştirdi

Gündem Magazin

Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran Çukur dizisinde Timsah karakterine hayat veren oyuncu Ahmet Melih Yılmaz t-rans birey oldu.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan oyuncunun son hali ise görenleri şaşırtıyor. Daha önce birçok yapımda yer alan tiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, Çukur’da Timsah Celil rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Çukurdan sonra Cam Tavanlar dizisinde boy gösteren başarılı oyuncu,

2020’de Adana Altın Koza Film Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştü. Sektörde başarısıyla konuşulan Yılmaz, şu sıralar farklı bir konuyla gündemde. Çukur’da p-sikopat ve ağır abi rolünün hakkını veren Ahmet Melih Yılmaz, sosyal medyada t-ra-ns birey olduğunu artık saklamıyor. Ahmet Melih Yılmaz, TikTok’ta çektiği videolarla değişimini gözler önüne serdi.

Ankara’da yaşayan Yılmaz, sosyal medyada oldukça aktif ve değişimiyle ilgili gelen sorulara samimi cevaplar veriyor. Çukur’un Timsah’ı Celil’i Yılmaz, TikTok’ta yaptığı bir yayın sırasında, ”Tr-a-v-estiyim diye ayol diye konuşmak zorunda değilim, tr-av-estiyim diye dudaklarımı da yaptırmak zorunda değilim.” dedi.

Tiyatro ve oyunculuğa devam eden Yılmaz, son yaptığı paylaşımına “Ben bütün benlerimi seviyorum” notunu düştü. İşte oyuncunun diğer paylaşımları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.