demet

Magazin

Demet Özdemir’in estetiksiz hali sosyal medyaya ‘tövbeler olsun’ dedirtti! Eski hali bambaşka.
Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in yıllar önceki estetiksiz halleri sosyal medyada ‘yok artık’ dedirtti.

Güzel oyuncu ise yüzünde herhangi bir işlem olduğunu kabul etmezken, yüz yogasıyla genç kaldığını i-ddia etti.

Sevgilisi şarkıcı Oğuzhan Koç ile birlikte tatile çıkan oyuncu Demet Özdemir, çok uzaklardan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. TV8’deki Doğduğun Ev Kaderindir ve ardından Aşk Taktikleri isimli yapımla bir anda zirveye tırmanan güzel oyuncunun estetiksiz hali magazin gündemine b-mba gibi düştü. Güzel oyuncu Demet Özdemir ise güzelliğini yüz yogasıyla koruduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı s-ksi paylaşımlarla yürek hoplatan Demet Özdemir meğer evrim geçirmiş. Geçtiğimiz yıllarda çene estetiği yaptırdığı i-ddialarına çok sert t-epki gösteren ve Op. Dr. Alp Aslan isimli doktoru tanımadığını söyleyen oyuncu, hukuki bir süreç başlatmıştı.

“Yüzümde ne estetik ne botoks var”

Kusursuz fiziğiyle gündeme gelen Demet Özdemir’in yıldızı bilindiği gibi Erkenci Kuş isimli dizi ile parlamıştı. O günlerde “Yüzümde ne estetik ne botoks var” diyen güzel oyuncu s-kandal değişimini saklamıştı. Meğer 2010 yılında bir dansçıyken çektirdiği fotoğrafları gün yüzüne çıkan Demet Özdemir görenleri şaşkınlığa uğrattı.

Oyuncunun takipçileri, gördükleri karşısında birbirinden ilginç yorumlar yaptı. Kimileri bunun bir photoshop düzmecesi olduğunu dile getirdi kimileri ise bambaşka biri olduğunu söyleyerek beğenilerini dile getirdi. Güzel oyuncu ise “Sporun yanı sıra yüz yogası yapıyorum. Çok faydasını görüyorum” dedi. Yüz yogası, uygulanan hareketlerle cilt altında k-an dolaşım hızını artırıyor ve yüzün dinç kalmasını sağlıyor.

Demet Özdemir
Demet Özdemir, anne ve babasının 3 çocuğunun en küçüğü olarak İzmit’te doğdu. 7 yaşında anne ve babasının boşanmasının ardından annesi ve kardeşleriyle İstanbul’a taşındı. Özdemir, 2013’te Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” klibinde yer aldı ve kısa bir süre sonra Fox’un yeni dizisi Sana Bir Sır Vereceğim’de ilk ortağı Ekin Koç’la birlikte Aylin karakterini canlandırdı.

Daha sonra Kurt Seyit ve Şura’da “Ayla” karakterini, Tut Sözünü adlı filmde “Demet” karakterini canlandıran Özdemir ardından Star TV’nin Çilek Kokusu dizisinde “Aslı” karakterine hayat verdi. 2018 – 2019 yılları arasında Türk romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’da Can Yaman’la başrolü “Sanem” olarak oynadı. Bu dizideki rolüyle 2019 Lübnan Murex d’Or’da En İyi Ka-dın Oyuncu, En iyi dizi çifti (Can Yaman ile birlikte) ve en iyi romantik komedi k-adın oyuncu ödülünü kazandı.

Kasım 2019’da Pantene Türkiye marka elçisi oldu. Özdemir, günümüzde İbrahim Çelikkol’la birlikte Tv8’de Doğduğun Ev Kaderindir’de “Zeynep” karakterini canlandırmıştır. Dizi, Çağrı Bayrak’ın yönettiği OG Medya tarafından 25 Aralık 2019’da gösterime girdi, senaryosu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kı-z romanından esinlenmiştir.

Öte yandan Demet Özdemir bir süredir Oğuzhan Koç ile aşk ya-şıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.