DİZİ EKİBİ ÜZGÜN

Magazin

Sevilen oyuncunun Arka Sokalara veda edeceği hayranlarını üzdü Peki ayrılık gerekçesi ne Dizide sevilen bir rolde olan oyuncunun veda nedeni Detay için diğer sayfaya geciniz…  Sevilen oyuncunun Arka Sokalara veda edeceği hayranlarını üzdü Peki ayrılık gerekçesi ne Dizide sevilen bir rolde olan oyuncunun veda nedeni Detay için diğer sayfaya geciniz…  Yılların efsane dizisi Arka Sokaklar’da yine bir ayrılık yaşanacağı iddia edildi.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu ve Oya Okar gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi, geçen yıllara ve yaşanan ayrılıklara rağmen cuma günlerinin zirvesinde yer alıyor. Senaryosunu Ozan Yurdakul ile Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı ve 16 sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren dizi, 6 Mayıs Cuma akşamı 626. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Dizinin merakla beklenen 616. bölümünden çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. Yeni bölümde; hamile olan Esra, bir adam tarafından saldırıya uğruyor. Adam, Esra’yı bıçaklayarak oradan uzaklaşıyor. Bıçaklanan Esra, acilen hastaneye kaldırılıyor ve ameliyata alınıyor. Hamile olduğu için zor bir ameliyat geçiriyor. Dışarıda Hüsnü ve sevenleri ondan gelecek güzel haberi beklerken doktor, baş sağlığı diliyor. Akabinde Hüsnü, Esra’yı bıçaklayan adamın peşine düşüyor ve yakalıyor.

Üzerine doğrulttuğu silahla adama Esra’nın eşi olduğunu söylüyor. Arka Sokaklar’ın 626. bölüm 2. fragmanında hamile olan Esra’nın bıçaklanarak hastaneye kaldırıldığı görüldü. Bu sahne ”Esra mı yoksa karnındaki bebek mi ölüyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.