dizi ekibinden

Gündem

Birçok dizide ve filmde rol aldı. Canlandırdığı karakterlere güzel hayat verdi. Ama sevilen oyuncumuz yaşama veda etti.

Sebebi açıklandı ve dizi ekibi yasta. Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in 49. yeni bölümünde şaşırtan bir ayrılık yaşandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz’de Aras ile olan tartışmasından sonra kalp krizi geçiren Haluk Güçlü ö-l-dü. Dizide Haluk Güçlü’yü canlandıran usta oyuncu Burak Sergen ise Sadakatsiz’den ayrıldı. Burak Sergen geçtiğimiz sene yakalandığı koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda entübe edilmiş ve diziye uzun bir süre ara vermişti.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin, Berkay A-teş ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz, 49. bölümüyle 16 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D’de seyirci karşısına çıktı.

HALUK Ö-L-ÜYOR, VOLKAN ŞİRKETİN BAŞINA GEÇTİ
Sadakatsiz’in yeni bölümünde Haluk Güçlü karakteri, Aras ile tartışma yaşadıktan sonra fe-nalaştı.
Haluk beklenmedik bir şekilde k-a-lp k-rizi geçirerek hayatını kaybetti.

Dizide Haluk’un ölmesinin ardından, Volkan şirketin başına geçti.

Bunun üzerine Gönül tüm yetkileri Volkan’a vererek şirketin başına geçmesini sağladı. KORONADAN DOLAYI ENTÜBE EDİLMİŞTİ Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de rol alan Burak Sergen, geçtiğimiz Mayıs ayında koronavirüse yakalanmıştı. Usta oyuncu, yoğun bakıma alındıktan sonra entübe edilmişti. Burak Sergen 12 gün boyunca entübe edildikten sonra normal odaya alınmış ve bir süre sonra taburcu olmuştu.

Selçuk ve Nil gelecekleri için büyük bir adım atmaya hazırlanırken, Volkan’ın Derin ve Onur ilişkisine tepkisi merak uyandırır. Beklenmedik bir ö-lü-m tüm Tekirdağ’ı yasa boğarken, hangi önemli gelişme Asya ve Aras’ı büyük bir kararın eşiğine getirecektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.