dua istemişti

Gündem Magazin

Çorum Osmancık Devlet Hastanesi’nden emekli olan 67 yaşındaki Türk Halk Müziği sanatçısı Alişan Çıplak, son 2 yıldır k-a-nser hastalığı ile mücadele ediyordu.

Alişan Çıplak, 1 Ağustos tarihinde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. DUALARINIZI BEKLİYORUM Çıplak, yaptığı paylaşımda, “Değerli paylaşım kardeşlerim iki yıldır mücadele ettiğim kanser sonunda beni yatağa düşürdü. Allah sizlere sağlıklı uzun ömürler versin. Hakkımı sizlere helal ediyorum. Allah’ın takdiri ne ise ona inancımız ve imanımız tamdır. Hayırlı dualarınızı bekliyorum. Allah’a emanet olunuz” ifadelerini kullanarak, “Unutulmamak amacıyla hatıra olsun dostlarıma” paylaşımı ile seslendirdiği “Huri Melek misin?” türküsüyle helallik istedi.

KANSERE YENİK DÜŞTÜ
Türk Halk Müziği’ne uzun yıllar emek ve gönül veren Alişan Çıplak, ka-nser hastalığına yenik düşerek bugün hayatını kaybetti.

Ö-l-üm haberi ilçe halkını üzüntüye boğan Çıplak’ın ce-n-azesi, yarın öğle namazını müteakiben Büyük Cami’de kılınacak ce-naze namazından sonra Asri Me-zarlığa de-fnedilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.