dua istiyor

Gündem

Ünlü sanatçı yo-ğun bakıma alındı ve d-ua istedi…. Ayrıntılar haberin devamındadır…..
Hollyoaks dizisi ile üne kavuşan İngiliz oyuncu Stephanie Davis, koronavirüse yakalandı.

Hastaneye kaldırılan oyuncu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımları ile yaşadıklarını takipçileri ile paylaştı. İşte İngiliz oyuncunun açıkladığı semptomlar…Ne olur dua edin lütfen diye duada bulundu..

Dünya yaklaşık 2 yıldır koronavirüsün (Kovid-19) pençesinde. Dünya genelinde 4 milyon insanın c-anına m-al olan Koronavirüs ortaya çıkan varyantların da etkisiyle İngiltere’de yeniden tırmanışa geçmiş durumda.

Ülkedeki vaka sayılarındaki artış uzmanları endişelendirirken hastanelerin doluluk oranları da artış gösteriyor. Koronavirüse yakalanan son isim İngiliz oyuncu Stephanie Davis oldu.

Hollyoaks dizisi ile üne kovuşan Davis ambulansla hastaneye kaldırıldı. A-stım h-astası olan oyuncu yaşadıklarını Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile açıkladı. Takipçilerinden gelen sorular üzerine s-emptomlarını açıklayan 28 yaşındaki oyuncu, baş a-ğrısı, s-inüs a-ğrısı ve g-öğüs a-ğrısı şikayeti olduğunu belirtti. Davis ayrıca nefes almakta da zorluk çektiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda ‘Hiç iyi değilim, az önce biraz m-orfin aldım ve bu gerçekten a-cıma yardımcı oldu. Neler olduğunu bilmiyorum ama yemek borumda ve g-öğsümde ş-iddetli a-ğrılar oluyor ve bu hazımsızlık değil çünkü hiçbir şey yemedim’ dedi.

Davis sözlerine şöyle devam etti; ‘Cildimdeki a-ğrı en k-ötüsüydü, cildime dokunamıyordum ve g-öğsüm çok k-ötü, oksijen seviyem çok iyi değil. Birazdan doktorlar geldiğinde tekrar muayene olacağım

Hastaneden yapılan açıklamada Davids’e oksijen verildiği bilgisine yer verildi. Ayrıca genç oyuncunun sıvı takviyesi ve a-ğrı k-esiciler ile tedavisinin sürdüğü açıklandı.

Hastaneden yapılan açıklamada Davids’e oksijen verildiği bilgisine yer verildi. Ayrıca genç oyuncunun sıvı takviyesi ve a-ğrı k-esiciler ile tedavisinin sürdüğü açıklandı.

Pek çok kullanıcı ünlü ismin a-şı olmamasını eleştirirken beklenen açıklama menejerinden geldi. Menejeri Davis’in A-nafilaksi nedeniyle bugüne kadar a-şı olmadığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.