düğünde

Magazin

Erzurumlu iş insanı Cevat Sadrettin Önalan (43), Bursa’da, arkadaşının düğününde oynarken k-alp k-rizi geçirdi.

Pistte bir anda yere yığılan 3 çocuk babası Önalan, kaldırıldığı h-astanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. A-ort d-amarının y-ırtıldığı belirlenen Önalan’ın yere d-üşme anı davetlilerin cep telefonu görüntülerine de yansıdı.

Cevat Sadrettin Önalan, bir süre önce y-aşamaya başladığı Bursa’da, arkadaşı Emre Koçak’ın düğün törenine katıldı. Düğünde oyun oynayan Önalan, bir anda yere yığıldı. Davetlilerin çağırdığı a-mbulansla h-astaneye kaldırılan Önalan’ı h-ayata döndürmek için doktorlar, yaklaşık 45 dakika boyunca müdahalede bulundu. A-ort d-amarının yırtıldığı belirlenen Önalan, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

C-na-zesi Bursa’dan Erzurum’a getirilen Önalan için merkez Yakutiye ilçesindeki Narmanlı Camisi’nde c-naze namazı kılındı. Yakınlarıyla çok sayıda Erzurumlunun katıldığı c-na-ze namazı sonrası Önalan, Kümbet Mahallesi’nde toprağa verildi. Önalan’ın f-enalaşma ve yere düşme anı, düğün salonundakilerin cep telefonu kameralarıyla anbean kaydedildi. Kalabalığın ortasında bir süre oynayan Önalan’ın önce sendelediği sonra yüzüstü yere kapandığı anlar görüntülerde yer aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.