duyan inanamıyor

Gündem

Mersin’de kaybolduktan 10 gün sonra c-nsız bedeni bulunan 3 yaşındaki M-üslüme’nin ölümüyle ilgili dedesi tutuklanmıştı. Sabah’ın haberine göre yapılan D-NA analizinde yörük Kızı M-üslüme’nin dedesi, öz babası çıktı.

Mersin’in Gülnar ilçesinde Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 3 yaşındaki kızı Müslüme’nin ca-nsız bedeni, kaybolduktan 10 gün sonra dün ormanlık alanda bulundu. M-üslüme’nin c-an-sız bedeni, kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu.

DEDESİ TUTUKLANDI

Küçük kızın ölümü sonrasında bütün aile üyeleri gözaltına alındı. İfadelerine başvurulan aile bireyleri Müslüme’nin cenazesine de katılamadı. 4 gün sonrasında adliyeye sevk edilen aile üyelerinden dede Hasan Yağal tutuklandı. Anne, baba ve diğer kişiler ise serbest bırakıldı

D-NA ANALİZİNDE BABASI, DEDESİ ÇIKTI

Sabah’tan Sema Alim Dalgıç’ın haberine göre Mü-slüme’nin cansız bedeninden Adli Tıp görevlilerince alınan D-NA örneği annesi ile uyumlu çıkarken babası ile uyumsuz çıktı. Küçük kızın D-NA örneği ise 70 yaşındaki dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum M-üslüme’nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.