ebru

Gündem Magazin

Üç yıl önce k-nser nedeniyle oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı’nın k-a-nser tedavisi gören babası hayatını kaybetti.

Babasının ö-l-ü-m haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum’a gitti. Ebru Şallı’nın babası Şükrü Şallı, c-naze namazının ardından Yeniköy M-e-zarlığına de-fnedildi.

Yaklaşık üç yıl boyunca mücadele ettiği lenfoma hastalığı nedeniyle Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars’ı 16 Nisan 2020’de kaybeden Ebru Şallı, aldığı ikinci ö-l-üm haberiyle bir kez daha yıkıldı.

Ünlü manken ve oyuncunun uzun süredir Akciğer k-a-nseri ile mücadele eden 64 yaşındaki babası Şükrü Şallı, dün gece evinden uyurken bir anda fe-nalaşarak uykusunda vefat etti. Bodrum Devlet Hastanesi’nde k-a-n-ser tedavisi gören babasının ö-l-üm haberini alınca yıkılan Şallı, cenaze töreni için ilk uçakla Bodrum’a gitti.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Güvercinlik Mahallesindeki baba ocağına gelen Ebru Şallı, babasını son yolculuğuna uğurladı. Şükrü Şallı, Sudi Özkan Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan c-n-aze namazının ardından, Mumcular’daki Yeniköy M-za-rlığına de-fnedildi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Şallı, şöyle konuştu: “Babam akciğer kanseriydi maalesef, dün akşam evde uyurken melek gibi bu dünyadan ayrıldı. 25 yıldır biz buradayız. Ben o yüzden yazları hep buradayım. Ailem 25 yıldır burada. Annem ve babam birlikte yaşıyorlardı…”

“Allah herkese böyle bir veda nasip eylesin, uykusunda vefat etti. Gerçekten çok iyi bir insandı babam, uyurken olması açıkçası mutlu etti beni. Hep dua ediyordum, olursa öyle olsun diye. Sıralı ölüm gerçekten önemli bir şey. Allah sıralı ölüm versin. Bir gün önce konuşmuştuk, her gün konuşurduk babamla.”

10 YAŞINDAKİ OĞLUNU KAYBETMİŞTİ
Öte yandan Ebru Şallı ve Harun Tan’ın 10 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz yıl nisan ayında k-a-nser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Küçük Pars, gözyaşları içinde Kilyos M-z-arlığı’nda toprağa verilmişti. Evlat a-cısıyla yıkılan Ebru Şallı, her fırsatta sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak oğluna özlemini dile getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.