Ebru polatdan geldi

Magazin

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, koronavi-rüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Polat, koku alamadığını da sözlerine ekledi.Enis Arıkan ve Ezgi Mola’dan sonra son olarak ünlü şarkıcı Ebru Polat’ın koronav-irüs testi de pozitif çıktı.

Ebru Polat kötü haber sosyal medya hesabından duyurdu.O kadar korunmama rağmen, evime misafirliğe gelen bir arkadaşımın ihmali yüzünden muhtemelen Covid-19 oldum” diyen şarkıcı, dört kez test yaptırdığını bunlardan ikisinin negatif, diğer ikisinin pozitif çıktığını belirtti.

MİSAFİR BANA DA BULAŞTIRDI

Polat, “Kendini ne kadar korursan koru sosyal mesafeye dikkat etmezsen ve maske takmazsan evine gelen misafir aşılıyken de korona olsa bile anlamadığım için maalesef bana da ulaştırdı. Çok üzgünüm” dedi.

Hafta sonu tekrar test yaptıracağını söyleyen şarkıcı,Umarım negatif çıkar. Şimdilik hafta sonu olan Eskişehir ve Bodrum konserlerimi başka bir tarihe erteliyoruz. Mutlaka aşınızı yaptırın. Gerçekten çok önemliymiş” dedi. Polat koku alamadığını ama tat aldığını da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir