eleman

Gündem

En az 3.300 TL maaşla iş imkanı! BİM marketler personel alımı şartları neler? İşte BİM işçi alımı yapılacak kadrolar…
Türkiye’nin pek çok ilinde şubesi bulunan ve en çok ziyaret edilen marketler zinciri BİM zaman zaman kadroları ve kişi sayısını güncelleyerek iş ilanları sunuyor. Pek çok şahsa istihdam fırsatı yayınlayan markette kariyer hedefleyenler en az 3.300 TL maaşla iş olanağı elde edebilir ve şartların ne olduğu gündemde yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki BİM marketler personel alımı şartları neler? BİM işçi alımı yapılacak kadrolar hangileri?

Ülke çapında bilhassa genç nüfusa kariyer olanağı yayınlayan BİM personel alımına dair bütün bilgileri haberimizde derledik.
BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi içeriğinde istihdam edilmek üzere personel alımları sık sık gerçekleşiyor ve çok sayıda başvuru alınıyor. BİM marketler personel alımı şartları neler? BİM işçi alımı yapılacak kadrolar hangileri? Sorgulamaları arama motorları üzerinden sık sık gerçekleşiyor. En az 3.300 TL maaşla iş olanağı yakalamak isteyenlerin merak ettikleri tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

BİM HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK? Satış Danışmanı,
Manav, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi, Beden İşçisi (Engelli) Perakende Satış Elemanı, Depo İşçisi

BİM PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir sağlık problemi olmamak,18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, En az İlköğretim Mezunu olmak, Alım yapılacak meslek ile ilgili bilgi sahibi olmak, Engelli adaylar için engelli olduğunu gösterir rapora sahip olmak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR? BİM Personel alımı müracaatları İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar BURAYA tıkladıktan sonra açılan sayfanın sağ alt köşesinde yer alan kutucuğa ”BİM BİRLEŞİK” aratarak ilanları görebilir ve müracaat işlemlerini gerçekleştirebilir.

NE KADAR MAAŞ ÖDEMESİ YAPILACAK? BİM, içeriğinde çalışacak personeller için en az 3.500 TL maaş ödüyor. Aynı zamanda yemek, yol parası, mesai ve prim ücreti de vardır.
Çalışma saatleri 08:45-17:45, 12:15-21:15 dir.

BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş HAKKINDA Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü aşağı yukarı 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza adedi ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma siyasetini 2013 senesinde de sürdürmüştür; Yıl içersinde dört yeni bölge merkezinin yanında 345 yeni mağaza açarak mağaza sayısında %9,5 oranında büyüme kaydeden BİM, 2013 sene sonu itibariyle Türkiye’de 4.000 mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.