elif eşi

Magazin

Survivor 2022 finaline bundan sonra sayılı günler kaldı. Parkurlardaki başarısı ile parlayan Elif Gören. Büyük finale ismini yazdırmaya aday isimlerden biriyken ne yazık ki yarışmadan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı.

Sık sık eşine duyduğu özlemi izah eden Elif Gönen’in eşi Yalım Gören’de merak edilen isimlerden.

Peki kimdir Elif Gören’in eşi, hangi meslekle uğraşıyor Her bölgede heyecanın giderek arttığı Survivor 2020 amacıyla bundan sonra geri sayım başladı, büyük final giderek yaklaşıyor.

Genellikle son bölümlerde karakteri, duruşu ve parkurlardaki başarısı ile ilgi çeken bir isim var;
Survivor’ın geride bıraktığımız akşam yayınlanan alanında Gönüller takımında yarışan Barış Murat Yağcı’nın ‘Elif gibi bir eşim olsun isterdim’ açıklamasının sonrasında herkes Elif Gönen’in eşini merak etti. Peki Yalım Gönen kim, ne iş yapıyor? Beraber tanıyalım Elif Yıldırım aslen Bursa İznikli ve 30 yaşında. 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış bayan koşucu olan Yıldırım 1.70 boyunda ve 55 kilo.

Sporu hayatın bir parçası durumuna getiren Elif Gören ilaveten Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro doğrulusunda çalıştırılan ENKA Spor Kulübü delegesidir. Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı delegesi oldu. Elif Gören, Yalım Gören ile evlidir. Yalım Gören kimdir, aslen nerelidir Elif Yıldırım Gören’in hayat arkadaşı olan Yalım Gören Enka Spor kulübünün İdari Menajeri ve Yöneticisidir.

SURVİVOR ELİF GÖREN KİMDİR?
Elif Gören, 14 Şubat 1990, İznik, Bursa doğumlu, Türk bayan atlettir. Survivor 20202de Ünlüler takımında yer almıştır. 170 cm boyundadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.