eltiler

Magazin

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ilginç bir olay gündeme gelmişti. İki elti aynı adama kaçmıştı. O eltilerdem yeni haber var.. Ayrıntılar haberin devamındadır.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında ilginç bir olay gündeme geldi. 17 yıllık eşi için ekrana çıkan Mehmet Duman, eşinin eltisiyle birlikte yufkacı Muammer Ay’a kaçtığını söyleyince herkes şaştı kaldı. Canlı yayında eşiyle yüzleşti ama söylenen bu söz herkesi şaşırttı:

“EŞİM BENİ İŞE SO-KARAK MUAMMER’LE AŞK YAŞAMAMA SEBEP OLDU”

Hamide Hanım şu sözleri sarfetti: “Kocam ba-skı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la ilişki yaşama sebebim eşimdir”

Yaşanan en son gelişmeler ise daha da inanılmaz, İki elti el ele verdi, yufkacı Muammer’e kaçtı. Esra Erol ise Mehmet Duman’ın eşinin neden kaçtığını anlayabiliyor fakat eltisinin neden onlarla birlikte kaçtığını ise kimse anlam veremiyor. Bugün ise eltinin annesi canlı yayına çıktı, çocuklarını bırakıp gittiği için ağladı. Annesi ise eltisinin aklına uyup Muammer Ay’a kaçtığını iddia ediyor. Yayına bugün anlamsız bir şekilde kaçan eltinin kocası da geldi. Canlı yayına bağlanıp ihbarlarda bulunanlar da var. Aynı zamanda karısı Hamide için yufkacıdan çıktıktan sonra evde günde 2-3 kez ayılıp ba-yılmaya başladığını söylediler.

“MUAMMER BİR SÜRÜ İNSANIN YUVASINI YIKMIŞ”

“Yengemin Muammer Ay’ın hangi hareketlerinden rahatsız olduğunu bilmiyorum. Ama çevremdekilerden duyduğum kadarıyla daha önce de bir sürü insanın yuvasını dağıtmış. Eşlerini kandırmış. Etraftan sordum soruşturdum. Öğrendiklerim bunlar. Buraya geldim çünkü eşim zorla mı götürüldüğünü yoksa kaçtı mı bilmiyorum ve öğrenmeye geldim. Araştırdıktan sonra eşim ve yengemin daha önce yanında çalıştıkları yufkacı Muammer Ay’a kaçtıklarını öğrendik. Kardeşim Ercan ile birlikte polise başvurduk. Antalya’ya gittiklerini duydum. Ortaya çıkmalarını istiyorum. İki aile p-erişan oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir