eltiler birbirine girdi

Magazin

Güzel oyuncu Buse Varol, 25 Mart 1990 yılında Manisa’da dünyaya geldi. Eğitim Fakültesi’nden mezun olan güzel oyuncu, özel bir dershanede öğretmenlik yaptı. 2012 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan Buse Varol, bütün dikkatleri üzerine çekti ve uzun bir süre modellik yapmasının ardından oyunculuğa adım attı.

KariyeriTozlu Yollar, Arka Sokaklar, eşi ile rol aldığı ve tanışmasına vesile olan Dostlar Mahallesi adlı dizide rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrolünde Bülent İnal’ın rol aldığı Payitaht Abdülhamid adlı dizide rol almıştır. Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Tatlı programının sunuculuğunu yapan Buse Varol, 6 Mayıs 2018 tarihinde Alişan ile nikah masasına oturdu.

Eltiler birbirine girdi
Geçtiğimiz yaz kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan iki eltinin arasında kaldı. Eşi Buse Varol’un sözlerine sinirlenen Alişan’ın yaptıkları gündem oldu. İki eltinin de sosyal medyadan yaptıkları herkesi şaşırttı.

İşte detaylar… Buse Varol, “Yeğenlerin ve yengenle ilgilen ama bizi de ihmal etmedi” diye Alişan’a uyarıda bulundu. 2. Sayfa’da yer alan habere göre, Varol’un sözlerinden rahatsız olan Merve Tektaş, eltisini engelledi. Kırgınlığı devam eden ikiliden Tektaş, kızlarını yeğeni Eliz’in doğum günü partisine göndermedi. Selçuk Tektaş’ın doğum gününde ise Buse Varol ve Merve Tektaş sosyal medyada birbirini takipten çıkardı. bir diğer iddia ise Alişan’ın Buse Varol’un evden gitmesini istemiş. Bir dönem haklarında çıkan ayrılık iddiaları ile gündem olan ünlü çiftin son açıklamaları olay olmuştu.

Daha sonra barışan ikili şimdilerde mutlu bir evlilik sürüyor. Evliliklerinin beşinci yılını kutlayan Buse Varol sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; “6 Mayıs 2018… Aile olduğumuz, karı-koca olduğumuz, evlendiğimiz gün… 5. yılımıza girdiğimiz gün… Burak’ımız ve Eliz’imizle nice güzel yıllara inşallah aşkım… İyi günde, kötü günde, mutlulukta, sağlıkta inşallah bir ömür boyu… Seni seviyorum. 5. yılımız kutlu olsun.” TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına açıklama yapan Alişan, “Benim için hiçbir şey önemli değil çünkü amcası Eliz’in 1. yaşını göremedi. Buse’nin düzenlediği partide kadınlar ve çocuklar vardı, erkekler yoktu” dedi.

Buse Varol takipçisinin sorusuna şu şekilde yazıt verdi, “Alişan’dan önce de sonra da hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum, şimdi de (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise). Ancak Alişan’la beraber hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginlik bu. Bide bu hayat insana ne öğretiyor biliyor musunuz; kalbini temiz tutarsan hayat sana cömert davranıyor zaten. Dilerim ki Allah kalbinize sevgi versin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.