emekliler için

Gündem

Emekliler bankalardan gelecek promosyon açıklamalarını merakla bekliyor. Özellikle 3 yıllık taahhüt süresi sona eren emekliler ve ilk defa maaş alacak olanlar en yüksek promosyon ödemesini yapan bankaya maaşını taşımak istiyor. Birkaç yıl önce hayata geçirilen promosyon uygulaması ile birlikte emekliler ek bir kazanç sağlamış oluyor. Ödeme bankalar tarafından karşılıksız olarak yapılıyor.

Özel bankalarda verilen ödeme miktarının kamu bankalarına göre daha yüksek olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Kuveyt Türk bankası da emekli maaşını taşıyanlara koşulsuz 1.000 TL ödeme yapıyor.

3 İş Gününde Hesapta Kuveyt Türk, emekli maaşını taşıyanlara 1.000 TL’lik promosyon ödemesi yapıyor. Bu ödeme ile birlikte emekliler ek gelir elde etmiş oluyor. Banka tarafından ödeme karşılıksız olarak yapılıyor, ödemeden yararlanmak isteyen emeklinin maaşını taşımak için Kuveyt Türk’e başvuru yapması gerekiyor. Başvuru sonrasında 1 maaş alındıktan sonra promosyon hesaba aktarılıyor.

Maaşa Göre Ödeme Yapılıyor Banka tarafından yapılan ödemelerde en yüksek miktar 1.000 TL olarak belirlenmiştir ve 3 farklı ödeme miktarı bulunmaktadır. Emeklinin alacağı ödeme miktarında maaşı belirleyici olmaktadır.Maaşı 1.500 TL’ye kadar olanlar 750 TL, Maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlar 875 TL,Maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlar ise 1.000 TL ödeme almaktadır.

Promosyon Şartları Nelerdir? Emeklinin maaşını Kuveyt Türk’e taşıması ve 3 yıl boyunca kalacağına dair taahhüt vermesi .Emekli maaşını yeni taşıyanlar ilk maaşını aldıktan sonra promosyon için başvuru yapabiliyor. Hali hazırda Kuveyt Türk’ten maaş alan emekliler ise 3 yıllık taahhüt süresi dolduktan sonra en yakın şube üzerinden promosyon için başvuru yaparak 3 gün iş günü içerisinde ödemeyi alabiliyor. Emekli kişi birden fazla maaş alıyorsa, maaşların toplamına göre tek bir promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.