emine

Magazin

Ünlü manken Emine Ün, 90’lı yıllara İbrahim Erkal ile oynadığı ‘Canısı’ filmi ile hafızalara kazınmıştı. Şimdilerde yer aldığı reklam filmleriyle ekranda boy gösteren Emine Ün, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle sosyal medyanın da ilgi odağı.

Sosyal medyayı sık kullandığı bilinen Emine Ün, hayranları bu kez ü-zdü. Emine Ün, koronavi-rüse y-akalandı.

Bir dönem ekranların aranılan isimlerinden olan Emine Ün, İbrahim Erkal ile oynadığı ‘Canısı’ filmi ile hafızalara kazınmıştı. Şimdilerde yer aldığı reklam filmleriyle ekranda boy gösteren Emine Ün yıllara meydan okuyan güzelliğiyle sosyal medyanın da ilgi odağı.

KORONAV-İRÜSE Y-AKALANDIĞINI DUYURDU
Sosyal medyayı sık sık kullandığı bilinen Emine Ün, bu kez hayranlarını üzen bir haber verdi. Başlayacak ‘Süt Kardeşler’ adlı tiyatro oyununda sahneye çıkmaya hazırlanan Emine Ün, yapılan koronavi-rüs testinin ‘pozitif’ olduğunu duyurdu.

UMARIM EN KISA ZAMANDA İYİLEŞECEĞİM
Sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlayan Ün, “Heyecanla seyircimizle buluşmayı beklerken maalesef COV-İD-19 test sonucum pozitif olduğu için oyunumuzu 1 Eylül’e erteledik. Umarım en kısa zamanda da iyileşeceğim. Güzel mesajlarını ve dileklerini ileten tüm tanıdığım, tanımadığım dostlarıma çok teşekkür ederim.” i-fadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir