erbil

Magazin

Bir balıkçıya giden Mehmet Ali Erbil, hayranı olduğunu söyleyen Amerika vatandaşı Şaşa’nın sözlü saldırısına uğradı. Erbil’i çok sevdiğini söyleyen vatandaş, a-lk-olün dozunu kaçırınca k-fürler savurarak şovmene sandalyeyle s-ldırdı.

Uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, önceki gün arkadaşlarıyla bir balıkçıya gitti. Yabancı uyruklu bir vatandaş, yan masadaki ünlü şovmeni sandalye ile d-rp etmeye çalıştı.

KONUŞMAK İÇİN ERBİL’İN YANINA GİTTİ
Sabah’ta yer alan habere göre, ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, 28 Haziran günü İstanbul Sarıyer’de ünlü bir balıkçıya gitti. Arkadaşlarıyla eğlenen ünlü sunucunun bulunduğu mekana bir arkadaş grubu daha geldi. Yabancı uyruklu şahısların bulunduğu grup ile Erbil’in bulunduğu grup karşılıklı konuşmaya, sohbet etmeye başladı. İlerleyen dakikalarda kendisini Şasa ismiyle tanıtan genç bir adam, Amerikan vatandaşı olduğunu, ünlü şovmeni çok beğendiğini belirtip, Erbil’le konuşmak için masasına gitti.

ERBİL’E SANDALYE İLE VU-RMAYA ÇALIŞTI
Amerika’da çok tanınan biri olduğunu söyleyen Şaşa, şovmeni dünyaca ünlü bir dergiye çıkarabileceğini söyledi. Sohbetin ilerleyen dakikalarında al-k-o-lün dozunu kaçıran vatandaş, iddiaya göre Erbil’e k-fü-rler savurup da-rp etmeye çalıştı. Oturduğu sandalyeyle Erbil’e vurmaya çalışan Şasa’yı yanındaki arkadaşları sakinleştirdi.

ŞİKAYETÇİ OLDU
Çalışanların müdahale ettiği olayda neye uğradığını şaşıran Mehmet Ali Erbil, p-olis çağırarak kişiden şikayetçi oldu. Kameralarda, Şasa’nın mekana geldiği 34 P.. plakalı araç tespit edildi. Plakanın sahibinin olayla ilgisi olmadığı, Şasa isimli şahsın ise Hollandalı olduğu belirlendi. Şahsın ifadesinin alınması için çalışma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.