eser yenenler

Magazin

1984’te Bursa’da doğan Eser Yenenler 14 Şubat günü dünyaya gelmiştir.  İlk ve ortaokulu doğduğu Bursa’da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa’da Gazi Anadolu Lisesi’nde okudu. Oyuncu ve sunucu olarak BKM’de uzun yıllar yer alan Eser Yenenler 11 yaşında tiyatroya başladı. Uzun süredir tiyatro ile ilgilenen ünlü oyuncu lise eğitimini tamamladıktan sonra Üniversite eğitimini almak adına Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Aslen Bursalı olan ünlü oyuncu eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da yaşamaya devam etmiştir. İlkokul yıllarından bu yana oyunculuk ile ilgilenen Eser yenenler aynı zamanda yazarlık da yapıyor.

Hastaneye kaldırılan Yenenler, yapılan kontrollerin ardından a-meliyata alındı. Ünlü oyuncu Eser Yenenler, sevenlerini korkuttu. 38 yaşındaki Eser Yenenler evde a-ğrı hissedince eşi Berfu Yenenler ile hastanenin yolunu tuttu. Yapılan kontrollerin ardından apandisitinin p-tladığı anlaşılan Yenenler hemen a-meliyata alındı. Başarılı geçen o-perasyonun ardından Eser Yenenler’in, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

“ÇOCUKLARLA İKİ KOŞTUN AP-ANDİSİTİN P-TLADI” Eşini hasta yatağındayken çektiği görüntüleri sosyal medyadan yayınlayan Berfu Yenenler, “Sana neden nazar değiyor, neden böyle oldu. Bir kere çocuk baktın, sosyal medya hikayelerine baktım çocuklarla iki koştun apandisitin p-tladı” dedi.

Takipçileri, Eser Yenenler’e ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti. Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler’in, a-pandisiti p-tladı. Hastaneye kaldırılan Yenenler, yapılan kontrollerin ardından am-eliyata alındı. Eşi Berfu Yenenler, ünlü oyuncunun sağlık durumuyla ilgili sosyal medya paylaşım yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.