eşinden aldığı haber

İlginç & Yaşam

Birkaç Gün Önce Vefât Eden Eşinden Aldığı Email Kadını Bâyılttı not burası çok sıcak.. Az sonra okuyacağınız hikâye birbirini hiç görmemiş iki farklı çift hakkında. Kader bunun yolunu bir şekilde kesiştirmiş.

İlk çift, bir imam ve eşi. İmam kısa süre önce vefât ederken. Eşi ise hâlâ yasını tutuyor. İkinci çift ise tatile gitmek üzere olan adam ve eşi. Eşi iş seyahatinde olan adam gidecekleri yere biraz erken geldi. Bir sonraki gün eşi ona katılacak.Peki bu iki farklı çiftin birbiriyle alakası ne? Okuyunca daha iyi anlayacaksınız. Çift tatile çıkmak için plan yaptı. Adam, tatile gidecekleri yere eşi iş seyahatinde olduğundan biraz daha önce geldi ve eşi de ona bir sonraki gün katılacak.

Otele giden adam derhal eşine email yolladı. Maalesef eşinin email adresini yanlış yazdı ve email yeni vefât eden imamın eşine gitti. Eşinin yasını tutan kadın emaili okuyunca gözlerine inanamadı. Bağıran kadın kendine hakim olamayarak yere düşüp bayıldı. Çocukları ne olduğunu öğrenmek için salona geldiklerinde bilgisayar ekranındaki o emaili gördüler:
Canım sevgilim, -Yeni vardım. Yarın yanıma gelmen için her şey hazır. -NOT: Burası çok sıcak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.