eşinin telefonu bozulmuştu

Gündem

Arızalı telefondan ya-sak aşk çıktı… En yakın arkadaşıyla, İstanbul Çekmeköy’de 2 çocuk babası telefon teknisyeni M.Ö., eşinin arızalı telefonunu tamir ederken skandal bir i-h-a-neti gün yüzüne çıkardı. Karısının kendisini en yakın arkadaşıyla ald-at-tığını öğrendi. 38 yaşındaki adam, s-la-hıyla arkadaşının iş yerini bastı. Dakikalarca re-hin alınan adamın şikayeti sonrası gözaltına alınan ve hakim karşısına çıkarılan M.Ö., hakimliğin ‘haksız t-hrik’ kararıyla serbest bırakıldı.

İstanbul Çekmeköy’de yaşayan 38 yaşındaki M.Ö., yıllardır aynı yastığa baş koyduğu ve çocuklarının annesi olan eşinin kendisini en yakın arkadaşı ile alda-tm-asını acı şekilde öğrendi.

Uzun süredir durumdan şüphelense de en yakınındaki 2 kişiye bu i-h-a-neti konduramayan adam, yaptığı meslek sayesinde ya-sak aşk gerçeğiyle yüzleşti.

MESLEĞİ YAŞADIĞI İ-ANE-Tİ ORTAYA ÇIKARDI
Telefon teknisyeni olarak çalışan 38 yaşındaki M.Ö., iddiaya göre eşinin bozulan telefonunu tamir etmek istedi. Tamir sırasında telefonu kurcalarken eşi Z.Ö.’nün en yakın arkadaşı olan C.T. ile mesajlaşmalarını ve uy-gu-nsuz videolarını gören adam, beyninden v-rul-muşa döndü.

Sabah’tan Seda Nur Günaydın’ın haberine göre sinir k-r-izi geçiren adam, 25 Şubat günü iddiaya göre s-la-hını da yanına alarak bir şirkette müdür olarak çalışan arkadaşının yanına gitti. Kafasına silah tuttuğu C.T.’yi şirketin deposuna indiren M.Ö., uğradığı i-ha-netin hesabını sormaya başladı.

ŞİRKET DEPOSUNDAN İKİNCİ ŞOK
Karısıyla i-lişki yaşadığını reddeden arkadaşına telefonundan eşini aratan M.Ö., eşinin samimi konuşmalarını duyunca ikinci şoku yaşadı. O esnada şirket çalışanının yaptığı i-hbar üzerine depoyu basan po-lis-ler tarafından gözaltına alınan M.Ö. hakkında arkadaşının şikayeti sonrası İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsav-cılığı’nca soruşturma başlatıldı. Emniyet işlemlerinin ardından İstanbul Anadolu Adliyesi’ne getirilen şü-pheli adam, sa-vcılıktan ‘Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ su-çundan tutuklama talebiyle İstanbul Anadolu Sulh Ce-za Hakimliği’ne sevk edildi. Şüpheli adamın sorguda söyledikleri ise mahkeme salonundakileri derinden etkiledi.

‘BABAMIN C-NA-Z-ESİNDE BİLE..’
Savunmasında eşi ve arkadaşının 5 yıllık ilişkilerinin olduğunu iddia eden şüpheli M.Ö., ‘Babam vefat etmişti. Eşim babamın cenazesine katılmamak için çeşitli bahaneler uydurdu. Ardından ikisi birlikte c-na-zeye geldi. Sonraki günlerde eşim benden ayrılmak için bahaneler üretti. Ben kendilerini yakalayınca eşim çocukları evdeki değerli eşyaları alarak gitti. Eşimle C.T.’nin ses kayıtlarını dinleyince ağırıma gitti ve ben de konuşmak için yanına gittim. Eşim benden habersiz C.T.’yi eve alıyormuş, apartmandaki görüntü kayıtlarını da sildirmişler. Bunları tespit ettim’ diyerek suçsuz olduğunu söyledi.

HAKİMLİKTEN ‘HAKSIZ T-H-RİK’ KARARI
Hakimlik, sorgusunun ardından şüphelinin üzerine atılı suçun oluş şekli, mevcut delil durumu, dosya kapsamında suç vasfının şü-pheli lehine değişme ihtimali, dosyaya sunulan görüntülerde şü-phelinin müştekiyi hürriyetinden yoksun kıldığına dair bir görüntünün olmaması ve şüphelinin haksız t-hrik altında kalma ihtimali gerekçeleriyle şü-pheli M.Ö.’nün serbest bırakılmasına karar verdi. Ayrıca şü-pheli adamın eşine z-na nedeniyle boşanma davası açtığı da öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.