evcil hayvan

Gündem

Hayvanlar özellikle de evcil h-ayvanlar insanların en büyük yoldaşları olabiliyor. Evcil h-ayvan beslemek her ne kadar güzel bir durum olsa da oldukça büyük bir sorumluluk gerektiriyor. P-itbull Gece Eve Girip B-ebeği Sokağa Sürükleri Annesi Sebebini Anlayınca Ş-ok Oldu

K-öpek sahiplenmek dünyanın en büyük sorumluluklarından birini de beraberinde getiriyor. Bir kadın etrafındaki insanları dinlemeyerek bir pitbull sahiplendi. Bir gece köpeği evin dışına çıkarmış 7 aylık bebeğinin yanındayken köpeğin havlamalarına karşı koyamayarak onu tekrar içeri aldı. ne olduysa bu anda oldu..

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan bir kadın, evcil hayvan sahiplenerek büyük bir sorumluluk almaya karar verdi. Ancak kadının etrafındakiler, evinde çok küçük bir bebeği olduğunu ve bir süre hayvan sahiplenmemesi gerektiğini söyledi. Kadın tüm bu sözlere rağmen pitbull cinsi bir köpek sahiplendi. Kadın hem bebeğini hem de köpeği bir an olsun yanından ayırmıyor gözetim altında tutuyordu. Köpek ve bebek arasındaki bağ da her geçen gün artıyor, köpek bebeğe göz kulak olmaya başlıyordu. Kadın bebeği ve köpeği arasındaki bağı fark etmeye başlayınca ikisini yalnız bırakmaya başladı.

Kadın bir gece bebeğini odada uyuttuktan sonra kendisi de dışarıda uyudu. Bir süre sonra köpeğin kapıya vurması ile uyanan kadın bir sorun olduğunu anladı ve hemen yukarıya koştu. Kadın gördüğü manzara karşısında adeta şok olmuştu. Yan evde yangın başlamış, köpek yangını fark edince bebeği sokağa doğru sürüklemeye başlamıştı. Köpek, bebeği sokağa sürükleyerek adeta canını kurtarmıştı. Ol-ay yerel gazetelere yansıdı ve köpek bir kahraman olarak görülmeye başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.