evcimik

Magazin

Başarılı şarkıcı Yonca Evcimik, aldığı üzücü haberle kahroldu. Ünlü ismin annesi Kadriye Evcimik, Bodrum’da kaldığı evde hayatını kaybetti. Kendisinin ö-l-üm nedeni merak edildi. Bodrum’da çıkan yangınlardan etkilenip etkilenmediği araştırılıyor. 1991 yılında çıkardığı ilk albümü Abone ile milyonlarca satış gerçekleştirdi.

Patlamasını yaptığı bu albümden sonra çeşitli albümler de çıkardı. O dönemin en çok dinlenilen isimlerinden biriydi. Ülkemiz adına da çeşitli ilkleri başardığı biliniyor. Yonca Evcimik’in bu a-cı gününde pek çok ünlü taziye mesajlarında bulundu. Son dakika gelişmesine göre Kadriye Evcimik’in ö-lü-m nedeni ortaya çıkıyor.

Kadriye Evcimik Neden Ö-ld-ü?

Başarılı şarkıcının annesi Kadriye Evcimik, Bodrum’da hayata gözlerini yumdu. Son zamanlarda ormanlık alanda ya-ngınların çıktığı Bodrum’da yoğun bir mücadele veriliyor. İnsanların evleri yanma tehlikesiyle karşı karşıya geldi. Hal böyle olunca insanlar Kadriye Evcimik’in ö-lü-m nedeni olarak yan-gınların bir etkisi var mı merak ediyor. Ancak yapılan araştırmalar doğrultusunda ö-lü-m nedeni yaşlılıkla ba-ğlantılı. O nedenle yan-gına dair herhangi bir bulgu rastlanmadı. Yine de tam teşhis için o-to-psi yapılması gerekebilir. Şarkıcının çok zor zamanlar yaşadığı belirtiliyor. Ö-lü-m haberini alalı çok fazla olmadığı için acısı oldukça taze.

Kadriye Evcimik Def-nedilecek

Kadriye Evcimik’in yarın defnedilmesi bekleniyor. Eğer çeşitli nedenlerden ötürü aksama yaşanır ise iki gün içerisinde def-nedilebilir. Sanatçının bu a-cı gününde sevenleri yalnız bırakmayacak. Pandemi nedeni ile c-naz-enin çok kalabalık olmayacağı düşünülüyor. Ancak ona rağmen ünlü isimlerin c-na-zeye akın edebileceği belirtildi. Bu gelişmeden sonra şarkıcının hayranları sosyal medya hesabından baş sağlığı mesajlarını iletti. Pek çok kişi, Yonca Evcimik’in yaşadığı zor olayın bir an önce geçmesi için kendisine destek çıkmaya çalışıyor. Türkiye’nin İlk Single’ını Çıkarmıştı. Yonca Evcimik, Türk müzik tarihi açısından önemli bir isim. Şarkıcının acı haberi aldığı gün kendisinin ne kadar önemli bir sanatçı olduğu tekrar anımsandı. Türkiye’nin ilk Single parçasını çıkaran kişi Yonca Evcimik’tir. 1994 yılında çıkardığı “8:15 Vapuru” ile milyonlara hitap etti. Kendisinden sonra çıkan parçaların öncüsü oldu.

Single parça denince akla ilk gelen isimlerden biri de kendisidir. İlk çıkardığı albümden sonra çeşitli ödüller aldı. Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı ödülü de bunlardan biridir. Ümit vaat ettiğine yönelik bir ödül de almıştır.

Bu zamana kadar sayısız albüm satışı yapan ve dönemin en popüler isimlerinden olan Yonca Evcimik bir anda gündeme oturdu. Annesini kaybetmesinin derin ac-ısını yaşadığı için tüm ta-ziyeleri kabul etti. Sosyal medya üzerinden pek çok kişinin baş sağlığı mesajı yayınladığı görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.