eve gelince gördü

Gündem

M-zarlığa gidip karısını elleriyle toprağa gömdü, eve gidip canlı görünce korkudan titredi. Hindistan’da 75 yaşındaki Mutyala Girijamma iddialara göre koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Girijamma düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.

Eşi Gaddayya ise c-nazeden sonra eve gittiğinde karısını canlı gördü. Büyük şok yaşayan Gaddayya, aslında karısı diye başka birini g-mdüklerini öğrenince daha büyük şaşkınlık yaşadı.

Hindistan’da yaşayan yaşlı bir çiftin başına gelenler adeta akıllara durgunluk verdi. 75 yaşındaki Mutyala Girijamma, koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Hindistan’ın güneyindeki Andhra Pradesh’teki Vijayawada’daki Devlet Genel Hastanesi’ne kaldırıldı.

KORONA OLUNCA HASTANEYE KALDIRILDI
Kocası Gaddayya, iyileştiğinden emin olmak için her gün onu ziyaret etti, ancak üç günün sonucunda hastaneye ulaştığında onu bulamadı.

C-S-ET TORBASINDAKİNİN O OLDUĞUNU SANDILAR
Gaddayya’ya karısının vefat ettiği ve ö-l-ümcül virüsün yayılmaması için bir ce-ste torbasının içine konulduğu söyledi. Aynı zamanda Gaddayya’ya kişisel koruyucu ekipmanları giymeden ce-ste torbasına dokunmaması ve açmaması tavsiye edildi.

TOPRAĞA G-MDÜĞÜNDEN EMİNDİ, EVE GİDİNCE CANLI GÖRDÜ
Gaddayya karısının cansız bedenini onun memleketine götürdü ve orada bir c-naze töreni düzenlendi. Birkaç gün boyunca karısının memleketinde yas tutan adam, eve döndüğünde ise ilginç bir olayla karşılaştı. Çünkü birkaç gün önce toprağa gömülen eşi Mutyala, canlı bir şekilde karşısında duruyordu. Üstelik eşinin kendisini hastaneden çıkartmaması ve ilgilenmediğini düşünmesi nedeniyle bir hayli kızgındı.

YANLIŞ KİŞİYİ DEFNETMİŞLER
Gaddayya ve ailesi, hastanenin Mutyala olduğunu düşünerek gömdükleri bir yabancının cesedini kendilerine teslim ettiğini öğrenince dehşete kapıldılar. Gaddayya’ya verilen ce-set torb-asındaki kişinin kimliği henüz bilinmiyor. Hastaneden konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ve yetkililere herhangi bir ihmal vakası kaydedilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.