evli mutlu

Gündem

Kadrosunda Ayşegül Atik, Levent Ülgen, Ali Sunal ve Hatice Aslan gibi isimlerin yer aldığı En Son Babalar Duyar dizisi, Türk televizyonlarının efsane yapımları arasında yerini koruyor.

En Son Babalar Duyar’ın yönetmenliğini Sibel Kocataş, senaristliğini Necmi Yapıcı üstleniyordu. Dizide hayat verdiği ‘Ceren’ karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Jale Azaklı, son haliyle şaşırttı. 2002-2006 yılları arasında yayınlanan En Son Babalar Duyar dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve sıcak hikayesiyle izleyiciyi ekrana kilitliyordu.

Dizide, Kadir ve Hülya çiftinin kızı Ceren’e hayat veren çocuk yıldız Jale Azaklı, yıllar içindeki değişimiyle şaşırttı. Jale Azaklı, TRT 1 ekranlarının unutulmaz dizisinde sergilediği oyunculuk performansıyla gönüllere taht kurmuştu. Dizide, ailenin iştahlı çocuğu Ceren’e hayat veren Jale Azaklı, uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor.

Şimdilerde 27 yaşında olan Jale Azaklı, 2015 yılında Ömür Özkan ile nikah masasına oturdu. Bir çocuk sahibi Jale Azaklı, mutlu aile pozlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Sosyal medyayı aktif kullanan Jale Azaklı, hayatına dair kareleri takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.