Farah Zeynep Abdullah

Gündem

Masumlar Apartmanı dizisinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah sosyal ağ paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Güzel oyuncu Clubhouse’ta yapmış olduğu h-astalık itirafıyla dikkat çekti. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakteriyle ekrana dönen Farah Zeynep Abdullah sosyal ağları aktif kullanan isimlerden… Farah Zeynep Abdullah, özel hayatıyla ilgili bilgileri hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu son dönemin popüler uygulamalarından bir tanesi olan Clubhouse’taki bir sohbet odasında M-S (M-ultipl S-kleroz) h-astalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi. Abdullah açıklamasında şunları kaydetti: “Boyun f-ıtığımın dışında t-iroidimde de sıkıntı var. Kontroller sırasında doktorlar M-S’ten şüphelendi… Hatta M-S h-astalığını araştırmak için benden, iki kez o-murilik s-ıvısı alındı. İlkinde lokal an-estezi yapıldı.

Bir hafta sonra tekrar genel an-esteziyle işlem gerçekleştirilirken rol aldığım ‘Şampiyon’ filmi aklıma geldi. Orada k*-nserli bir kızı canlandırıyordum. ‘Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım’ dedim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.