Filiz Akın’a benzemek için

Magazin

Filiz Akın’a benzemek için 10 ameliyat geçiren Cinsiyet değiştiren Sisi Seyhan Soylu’nun son haline bakın Al Sana Haber magazin programının moderatörü olan Sisi lakaplı cinsiyet değiştiren Seyhan Soylu bir süre önce programa ara verdiğini duyurmuştu. Sağlık sorunları yaşadığı iddia edilen Sisi’nin gerçek amacı ortaya çıktı! Meğer gençleşmek için programa ara vermiş

Al Sana Haber moderatörü Sisi lakaplı Seyhan Soylu, kırık kaburgası ve patlayan silikonları için ameliyat olacağını söylemişti. Meğer Filiz Akın’a benzemek için bıçak altına yatmış! 10 ameliyat birden geçiren Seyhan Soylu’nun değişimine ve harcadığı paraya inanamayacaksınız!

Sisi lakabıyla bilinen Al Sana Haber programının yorumcusu Seyhan Soylu, geçtiğimiz günlerde memesindeki silikonun patladığını duyurmuş ve birkaç ameliyat daha geçireceğini söyleyerek 1 ay boyunca ekranlardan uzak kalacağını belirtmişti.

Birçok takipçisi Seyhan Soylu’nun sağlığı ile ilgili ciddi bir sorun yaşadığını düşünse de işin aslı sonradan ortaya çıktı. Meğer Sisi lakaplı Seyhan Soylu gençleşmek için bıçak altına yatmış.

Yaptıracağı operasyonları 5 gün önce böyle tek tek sıralayan Seyhan Soylu hayranı olduğu Filiz Akın’a benzemek için ard arda operasyonlara girdi.

Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Filiz Akın’a hayranlığını her fırsatta söyleyen Sisi bu operasyonlar için  1 milyon lira harcamış.  Al Sana Haber programına canlı bağlanan Seyhan Soylu, “Filiz Akın’ a tamamen benzemeden ve Kartal Tibet beni buradan almadan ben gelmiyorum” dedi.

Al Sana Haber programında moderatör olan Seyhan Soylu ilginç yorumları ile dikkat çekerken özel hayatı bir kez daha merak konusu oldu. 55 yaşında olan Sisi lakaplı Seyhan Soylu,  sanat camiasında oldukça ünlü olan bir transeksüeldir. Tanınmış bir çok kişinin menajerliğini yapan Sisi Seyhan Soylu, bir dönem söylediği şarkılar ile konuşulmuştu. Sisi kimdir, kaç yaşında araştırlamarı başladı.

Sisi (Seyhan Soylu) Elçilik görevlisi bir baba ve CHP kadın kolları üyesi öğretmen bir annenin üç çocuğundan biri olarak Samatya’da hayata başladı. Dünyaya erkek olarak gelen Soylu çocuk yaşından itibaren kendindeki değişikliklerin farkındaydı. O hep ileride kadın olacağı günlerin hayalini kurdu. İlk kez kadınlık hormonu almaya başladığında 13 yaşındaydı. Daha tüyleri bile çıkmamıştı…

Sisi (Seyhan Soylu) asıl mesleği : Seyhan Soylu, hayatında ilk resmî dayağı, 14 yaşındayken, onu sıkıştırmak isteyen bir bekçiden yedi. Belki de bu dayak yüzünden polis olmak istedi… Polis olup kendi ve kendi gibi olanları korumak… Polis Akademisi’ne birincilikle girdi ancak kendi ifadesiyle “cinsel tercihinden dolayı şutlandı”. Ancak suçunun “cinsel” değil “ruhsal tahrik” olduğuna inandı.

Ergenekon’da gözaltına alındı : Ergenekon davasında Nurseli İdiz ile birlikte göz altına alınan Sisi, Semih Tufan Gülaltay’ın yandaşı olmakla itham edildi. Spermlerini dondurdu kadın oldu: Kadın olma ameliyatından önce spermlerini dondurtup yurtdışındaki bir bankaya koydu. Ardından Londra’da erkek olarak başladığı hayatı bitirdi. O artık tam anlamıyla kadındı…  Bu mutlu haberi ilk kez annesiyle paylaştı. Telefonda ona “Anne ben ameliyat oldum” dediğinde “yıktın beni” diye cevap aldı.

Özal’ın önünde çırılçıplak soyundu: Milliyetçi travesti: Sisi kendini milliyetçi travesti olarak tanımlıyor. Kolunda bir bozkurt dövmesi vardır.  Arkadaşları ona Asena diyor. Bir dönem MHP’den teklif aldığını ama “MHP’yi zorda bırakmamak” için kabul etmediğini söylüyor. 12 Eylül sonrası referandum günlerinde, Amerikalı eşcinsellerin sembolü turuncu “No No” tişörtü giyen Güneş Taner’i protesto için Turgut Özal’ın önünde soyundu. Bu nedenle içeriye alındı, onbeş gün öldüresiye dövüldü. Sonrasını şöyle anlattı:

-“Beni dövdüren emniyet müdürünü kendime âşık edip, sonra da onu bir dergiye kapak yapıp görevinden aldırdım. Böylece o onbeş günün intikamını aldım. Daha sonra rahmetli Turgut Özal’la da tanıştım. Yaptığımdan çok utandım, çocuksu bir duyguymuş o protesto.”

Şarkıcılık hayali erken bitti: Bakü’de radyo televizyon eğitimi alan Seyhan Soylu’nun bir dönem şarkıcılığa da soyundu. “Pijama terlik diskoya geldik, İşte bak sisi, Öpsün hepimizi” diye bir şarkı söylediğinde bu işin çok da uzun sürmeyeceği belliydi.. Artık hayatını organizatör olarak sürdürüyor. Çok sayıda ünlünün menejeri olarak görev yapıyor… Al Sana Haber magazin programının moderatörü olan Sisi lakaplı cinsiyet değiştiren Seyhan Soylu bir süre önce programa ara verdiğini duyurmuştu. Sağlık sorunları yaşadığı iddia edilen Sisi’nin gerçek amacı ortaya çıktı! Meğer gençleşmek için programa ara vermiş

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.