final tarihi

Magazin

Kanal D ekranlarına Çarşamba akşamları gelen Sadakatsiz dizisi ile ilgili başrol oyuncularından Caner Cindoruk flaş açıklamalarda bulundu.

Dizide Volkan karakterine hayat veren isim Sadakatsiz dizisinin finali ile ilgili açıklama yaptı. Dizinin hayranları “Sadakatsiz final mi yapıyor? Sadakatsiz ne zaman final yapacak?” sorusuna yanıt arıyor. İşte Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’tan açıklama!

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisi ile ilgili dizinin Volkan’ından açıklama geldi. Final haberi ile ilgili açıklama yapan Caner Cindoruk “Son düzlüğe girdik, bu sezon bitireceğiz” açıklamalarında bulundu. Hal böyle olunca; “Sadakatsiz final mi yapıyor, ne zaman?” sorularına yanıt aranmaya başlandı.

CANER CİNDORUK’TAN SADAKATSİZ İÇİN FLAŞ AÇIKLAMA! Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk, son 10 bölümlerinin kaldığını açıkladı. Cindoruk final haberini şu sözlerle duyurdu “Son düzlüğe girdik, bu sezon bitireceğiz. Son 10 bölümümüz kaldı. Hikayenin hızlı zamanları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.