finali verildi

Gündem Magazin

Fox TV’den yeni bir final kararı daha geldi! Fox TV’nin bu sezon yayınladığı dizilerin durumları çok da iyi değil. Aşk Mantık İ-ntikam dizisinin yaz döneminde başlayan iyi çıkışının ardından Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de etkili bir iş başardı. Y-asak Elma’nın da beşinci sezonda iyi performans göstermesi kanal adına olumlu durumlar.

Reytinglerde başarılı olamayan Misafir dizisi, final yapıyor.

Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Misafir dizisi, reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadı. Dizi, 5. bölümle ekran macerasını noktalayacak.
FOX TV’de başlayan i-ddialı dizi Misafir, 11 Kasım’da ilk bölümüyle ekrana geldi. Japonya’da ses getiren Oasis dizisinden uyarlaması olan Misafir dizisi, reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre: Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Misafir dizisi final yapıyor. Misafir dizisi 5. bölümde ekrana veda edecek. Ayrıca dizinin final bölümü 9 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek.

KADROSUNDA ÜNLÜ İSİMLER YER ALIYOR
FOX’un yeni dizisi Misafir’de Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden. Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp. Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi isimler de yer alıyor.

MİSAFİR’İN KONUSU NE?
Yapımını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı Misafir dizisinde, t-ravmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir k-adın olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) umut dolu hikayesi konu alınıyor.

Yeni sezon için hazırlanan diziler konusunda. Ne yazık ki üst üste şanssızlıklar yaşandı. Kanunsuz Topraklar çok büyük bir prodüksiyon ile hayata geçirildi ama ortalama reytinglerden öteye gidemedi. Misafir isimli dizi düşük reyting oranları ile kanalı düşündürüyor. Elk-ızı isimli dizi de Cumartesi rekabetinde bir hayli geride kaldı ve akıbeti net değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.