firdevs

Magazin

Popstar Firdevs şimdi ne yapıyor? Kiminle evlendi? 2003 yılında katıldığı “Popstar” yarışmasıyla ünlenen ve uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Firdevs Güneş’in evlendiği ortaya çıktı.. Güneş, bir süre önce Antalya-Kemer’de tanıştığı Albay İbrahim Erdem’le geçtiğimiz aylarda Ankara’da evlendi…
Firdevs Güneş, ikinci olduğu “Popstar” yarışmasının ardından albüm çıkarmıştır. Ancak beklediği ilgiyi görmemiştir.

2003 yılında katıldığı “Popstar” yarışmasıyla ünlenen ve uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Firdevs Güneş’in evlendiği ortaya çıktı. Güneş, bir süre önce Antalya-Kemer’de tanıştığı Albay İbrahim Erdem’le geçtiğimiz aylarda Ankara’da evlendi. Çift, Kurtuluş Parkı’nda düzenlenen törenle nikâh masasına oturdu. Firdevs Güneş, ikinci olduğu “Popstar” yarışmasının ardından albüm çıkarmış, ancak beklediği ilgiyi görmemiştir.

Popstar Firdevs, bir zamanların en çok izlenen müzik yarışması ‘Popstar’da sempatik tavırları ve jüri üyesi Armağan Çağlayan ile tatlı atışmaları sırasında dikkatleri çekmiştir. Yarışmada ikinci oldu ancak daha sonra çıkardığı albümle istediği çıkışı yakalayamamıştır.

FİRDEVS GÜNEŞ KİMDİR?
1978’de Ankara’da doğan Firdevs Güneş. Aslen Bolulu’dur. İlkokulu Ankara’da okuduktan sonra sanat okuluna devam eden Firdevs Güneş. Küçük yaşta Ankara’da kuaförlükle ilk meslek hayatına başladı. 1994’de Antalya Kemer’e taşınan Firdevs Güneş. Orada çeşitli otellerin animasyon faaliyetlerinde yer aldı. Müziğe ve dansa olan ilgisi ve yeteneği onu 2003 Popstar yarışmasına taşımıştır.
Yarışmada finale kalarak profesyonel müziğe adımını atan Firdevs Güneş. 2004 Altın Kelebek Televizyon Yıldızları ödül töreninde jüri değerlendirmesiyle ödül aldı. 10 mart 2005’te kendisi ile aynı ismi taşıyan Firdevs albümünü müzik severlerin beğenisine sundu.

O tarihten itibaren yurt içi ve yurt dışı birçok konser vermiştir. Müziğin yanı sıra oyunculukla da uğraşan ve moda tasarımcılığı ile ilgilenen Firdevs Güneş, Azeri şarkısı “Sen Gelmez Oldun”u farklı tarzda yorumlayarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Firdevs Güneş, albümdeki “Dönme Dolap” şarkısıyla da önemli bir başarı elde etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.