fırsat

Gündem

Emekliliğini bekleyen insanlara iyi haber geldi. Emekli olmak isteyen ve maddi olarak biraz olsun nefes almak isteyen insanlara güzel bir imkan var. Avans benzeri bir ödeme söz konusu olacak.

Mevcut ödeme 12-24 ve 36 ay taksitle hızlı bir şekilde alınıyor. Emeklilik başvurusu yapan kişilere özel olarak verilen bu krediden sizlerde yararlanabilirsiniz. Emeklilik başvurusu yapmış ancak aylığı 90 gün içerinde bağlanmamış olan kişiler sosyal güvenlik kurumuna yazı gerçekleştirerek bu parayı alabiliyorlar.

net asgari ücretin 3 katını ödeme olarak rahatlıkla alabilirsiniz. 8500 liralık alabilmek için başvuru yapmanız gerekiyor emeklilik işlemleri için bildiğiniz üzere tek bir dilekçe ile bunu yapabiliyorsunuz isteyenler de e-devlet üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

90 gün içerisinde başvuru yapmanıza rağmen emekli maaşı bağlanma adıysa sosyal güvenlik kurumuna yazılı bir başvuru yaparak Asgari ücretin 3 katını anında alabiliyorsunuz ödemeler ise belirtilen banka hesaplarına yapılıyor.

Emekli aylığının bağlanmasını bekleyenlere kesinlikle bazı avantajlar sunulmuştur. Avansların 3 maaş kadar olması da bekleniyor sizlerde bu durumdaysanız emeklilik başvurunuz yapılmasına rağmen 90 gün içerisinde ödememiz gelmediyse kesinlikle başvuru gerçekleştirerek 8500 liralık ödemeyi alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.