furkan dedenin ogeday açıklaması

Magazin

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da sonlara gelmişken ortalık iyice karışmaya başladı. Her gün yarışmadan sonra Ekstra programında yorumculuk yapan Furkan Dede Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardı. Detaylar haberimizin devamında.

Survivor Ekstra programının canlı yayında gerilim hat safhaya çıktı. Anıl’ın yarışmaya veda etmesi üzerine öfkelenen yorumcu Furkan Dede, Ogeday’ın sakatlığına inanmadığını canlı yayında söyledi. Acun Ilıcalı ise finale günler kala yapılan yorumlara sinirlenerek canlı yayına bağlandı ve öfke patlaması yaşadı.

Acun Ilıcalı Furkan Dedeyi rezil etti
Furkan Dede,”Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir” şeklinde yorum yapınca ortalık karıştı.

Detaylar galerimizin devamında… Ogeday ve Nisa’nın ilişkisi hakkında da konuşan Dede, “Bugün Nisa potadaysa bunun sebebi sensin Ogeday. Sen nasıl Nisa ile birlikte hareket etmezsin ben anlamıyorum. İşin bir de duygusal tarafı var. Ne birlikteyim diyorsun ne değilim, ne seviyorum diyorsun ne sevmiyorum. Bu nasıl ilişki ya” ifadelerini kullandı. Furkan Dede’nin sözlerine sinirlenen Acun Ilıcalı ise telefonla canlı yayına bağlandı. Dede’nin sözlerine sinirlenen Ilıcalı, “Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o” dedi.

Furkan Dede ise Ilıcalı’nın sorusuna şöyle karşılık verdi: “Doktorun kararıyla ilgili bir şeyim yok ki benim, bir problemi varsa 20 parkur sakat şekilde yapması iyileşme sürecine girmesi de kafamda soru işareti”
Dede’nin sözlerine iyice sinirlenen Acun Ilıcalı, “Soruyu sor, soru ne?” diyerek sözlerine şöyle devam etti, “Risk alırsın aşırı acır ama çıkarsın, ödül de bireysel. Buradaki asıl konu şu, sen bütün konuşmanda düşüncesel zana geçtin. Ogeday’ın düşünceleriyle ilgili zanda geziyorsun devamlı. Yaptığı hareket üzerinden eleştirelim de sen bu yayını seyret suratında son derece agresif tavırla Ogeday’ın hareketlerini niyeti bu diyerek…

Bunu yapmayın! Soru işaretin varsa Dominik’i arayın doktorla konuşun! Şu hassas dönemde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun. Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış” diyerek tepki gösterdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.