gelin tülin

Gündem Magazin

Türkiye’nin bir dönem ekranlardan düşmeyen fenomen ismi Tülin Koca… Türkiye onu ilk olarak ‘Gelinin Olur Musun’ yarışması ile tanımış ve bir anda milyonların gönlüne taht kurmuştu.

Aynı yarışmada Caner Toygar ile yaşadığı bir dargın bir barışık aşkla gündemimizi epey bir meşgul etmişti. Evlenip evlenmeyecekleri ise epey bir merak konusu olmuştu. Maalesef ki Türkiye’nin odaklandığı büyük aşk evlilikle taçlanmamış, ikili yollarını ayırmıştı. Yıllar sonra ‘hazin aşkın’ kahramanları Caner Toygar ve Tülin Koca tekrar ekranlardan boy göstermeye başladı.

Caner’in Esra Erol’un izdivaç programına çıkmasının ardından bir atak da Tülin’den geldi. Türkiye’nin bir dönem ekranlardan düşmeyen fenomen ismi Tülin Koca… Türkiye onu ilk olarak ‘Gelinin Olur Musun’ yarışması ile tanımış ve bir anda milyonların gönlüne taht kurmuştu. Aynı yarışmada Caner Toygar ile yaşadığı bir dargın bir barışık aşkla gündemimizi epey bir meşgul etmişti.

Türkiye’nin gelin adayı Tülin Koca, artık Kanal D’de ‘Evleneceksen Gel’ programında taliplerini arıyor. O ESKİ HALİNDEN ESER YOK Evleneceksen Gel’de ilk günden talipli yağmuruna tutulan Tülin Koca’nın eski halinden eser kalmamış. Yuvarlak yüzlü güzel kızın yerini hüzünlü bir görüntü almış. Tülin Koca’yı Caner ile olduğu dönemle kıyaslandığında tanımak neredeyse imkansız.

Peki kimdir bu Tülin Koca… Tülin Koca 33 yaşında ve hiç evlililk yapmadı. Tam bir terazi burcu olan Tülin’in boyu ise 1.68’dir. Her ne kadar ekranlarda daha kilolu gösterse de gerçekte 62 kilodur. Tülin, Eskişehir’de yaşıyor mesleği ise anaokulu öğretmenliği. Her zaman gerçek aşkı aradığını söyleyen Tülin, bir türlü beyaz atlı prensini bulamamış. Karakter olarak sakin olan Tülin Koca hiçbir işinde hırs yapmamaya özen göstermiş. Evleneceksen Gel programına gelene kadar Eskişehir’deki köyünde yaşayan Tülin, uygun talibi ile İstanbul’da yaşamak istiyor.

Duru güzelliği ile Türkiye’nin tanıdığı Tülin, son hali ile şaşırttı. İlk bakışta hayli kilo verdiği göze çarpan Tülin’deki değişiklikler bununla sınırlı değil.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.