gelini tanıdık çıktı

Magazin

Usta oyuncu Perihan Savaş’ın oğlu S-avaş Zafer, Melis Ketenci ile evleniyor. S-avaş, önceki gün dünürü Şule Ketenci ile bir araya geldi. Nişantaşı’nda mağazaları gezen dörtlü, alışveriş sonrası soluğu dinlenmek için bir mekanda aldı.

Zafer, “Düğün tarihimiz henüz belli değil. 27 Mayıs’ta isteme, 28 Mayıs’ta da nişanımız olacak. Bugün de alyans ve kıyafet bakmaya çıktık” dedi.

Perihan S-avaş’ın, 9 Kasım 1995 yılında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Yılmaz Zafer’den olan oğlu S-avaş Zafer, evlilik yolunda ilk adımı attı.
Perihan S-avaş daha önce kendisine yöneltilen “Yılmaz Zafer dendiğinde aklınıza gelen ilk şey ne?” sonrusuna

“Adam gibi adam. Adamım, hayatta tek geçerim.” yanıtını vermişti. Perihan S-avaş, Yılmaz Zafer ile büyük bir aşk yaşamış, fakat yakışıklı oyuncunun genç yaşta yakalandığı hastalık sonucu hayatını kaybetmesi ile sarsılmıştı.

Yılmaz Zafer geçirdiği bir kalp krizi sonrasında beynine dört dakika oksijen gitmediği için rahatsızlanıp sonra da hayatını kaybetmişti. Yılmaz Zafer ö-l-d-üğünde oğlu Savaş Zafer çok küçüktü. Şimdilerde yakışıklılığı ile babasına benzetilen S-a-vaş Zafer evlilik yolunda ilk adımı attı.

Perihan S-avaş, oğlu S-avaş Zafer’in kar küresinde sevgilisi Melis Ketenci’ye evlilik teklifi ettiği anı Instagram’dan yayınladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.