genç ünlü isim

Magazin

Ünlü model Valentina Boscardin Mendes, 18 yaşında koronav-irüse yenik düştü. Brezilya’da yaşayan 18 yaşındaki genç model Valentina Boscardin Mendes, a-şıları tam olmasına rağmen koronav-irüs sebebiyle yaşamını yitirdi.

Brezilya’nın Sao Paulo kentinde yaşayan 18 yaşındaki ünlü model Valentina Boscardin Mendes, C-ovid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi. AŞILARI TAMDI Genç model, annesinin “s-ağlıklı” olduğunu ve a-şılarının tam olduğunu i-ddia etmesine rağmen C-ovid-19’a bağlı komplikasyonlardan O-ldü.

ZATÜRRE OLDU 18 yaşındaki Valentina Boscardin Mendes, Brezilya’daki memleketi Sao Paulo’da hastaneye kaldırıldıktan sonra Pazar günü zatürreye yakalandı ve O-lümcül bir tromboz veya k-an pıhtısı geçirdi. ANNESİNDEN DUYGUSAL AÇIKLAMA Aynı zamanda model ve oyuncu olarak da çalışan TV sunucusu annesi Marcia Boscardin, k-ızının t-rajik O-lümü sonrası “Hayatımın aşkına büyük bir a-cıyla veda ediyorum. Hoşçakal Valentina Boscardin Mendes. Tanrı seni kollarını açarak karşılasın. ” açıklamalarında bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.