gizemin eşi

Magazin

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor All Star 2022 Ünlüler takımına yedek kadrodan dahil olan tescilli güzel Gizem Memiç’in eşi bakın kim çıktı. İşte detaylar..

Katıldığı Miss Turkey ve Survivor yarışmalarıyla adını duyuran Gizem Memiç sosyal medyada merak konusu oldu.1990 doğumlu olan Memiç’in özel hayatı takipçileri tarafından mercek altına alındı.

Gizem Memiç’in 2018 yılında hayatını birleştirdiği eşi bakın kim çıktı.2010 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birincilik tacını alan Gizem Memiç, 2018 yılında Burak Mert ile evlendi.

Memiç ve eşi mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sunuyor. SURVIVOR GİZEM MEMİÇ KİMDİR? Gizem Memiç, 16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep’de Lise öğretmeni Tamer Memiç ve Eczacı Müberra Memiç’in kızı olarak doğmuştur. İzel adında kız kardeşi vardır. Ankara’da İncesu Anadolu Lisesi yani şimdiki adıyla Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

Ankara’da Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi aldı.Okul dışında, Ankara, Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Spor Kulübü’nde profesyonel olarak voleybol oynadı.

Gizem Memiç, 1 Nisan 2010 tarihinde yapılan “Miss Turkey” yarışmasında birinci oldu. Yarışmanın ikincisi ise ‘Adanalı’ dizisinde Oktay Kaynarca’nın kızını oynayan Serenay Sarıkaya oldu. Tacını 2009 yılı güzeli seçilen Ebru Şam’dan aldı.

2010 yılında ekim ayında Çin’in Sanya kentinde yapılan Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.