gülşen kazandı

Magazin

‘Lolipop’ şarkısına çektiği video klip sebebiyle magazin programında kendisine ve ailesinin kişilik haklarına sa-ld-ırı-ldığını öne süren Gülşen Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Şarkıcı Gülşen Çolakoğlu avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Aile Ma-hk-emesi’ne yaptığı başvuru dilekçesinde, sanatçının mesleği gereği sahne şovları yaptığı, onun dışında iyi bir eş ve anne olduğu yer aldı. Dilekçede, ‘Lolipop’ isimli şarkısının görsel ve sosyal medyada yayınlanması sonrasında Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali’nin, Gülşen’in sahne performans ve şovları üzerinden yalnızca kendisine değil, eşine ve çocuğuna karşı açık bir şekilde aile birliği hedef alacak şekilde onur ve saygınlığını re-ncide edici, aleni ha-karet içeren söylemlerle kişilik haklarına sa-ldı-rıldığı iddia edildi.

Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine göre, Dilekçede Gülşen’e karşı, Arto olarak bilinen Harutyan Dalga, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında 6284 Sayılı Kanuna Göre Koruma Kararı gereğince uzaklaştırma ve koruma tedbir kararları uygulanması istendi. İstanbul Aile Ma-hke-mesi talebi inceleyerek, şi-d-d-et mağduru olduğu iddia olunan Gülşen Çolakoğlu’nun beyana göre karşı yanlardan gelebilecek şi-d-de-te yönelik yakın ve t-hlik-eli davranışlara açık olduğu, korunması gerektiği kararına vardı.

M-hk-eme üç ismin Gülşen’e karşı, şi-det t-hd-idi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine ve bu tedbirlerin bir ay süreyle uygulanmasına karar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.