güzel haber

Gündem

Tüm emeklileri yakından ilgilendiren müjdeli haber az önce geldi Ekonomik sıkıntı çeken emeklilerin bir nebzede olsa yüzü gülecek tam 2750 TL Ücret alacaklar haberimizin detayı…

Emeklilere Kurban Parası…Temmuz ayının ilk günlerinde kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda çoğu emekli ek desteğe ihtiyaç duyacak. Yüksek olan enflasyon oranları emeklilerin.. Emeklilere 2.750 TL kurban parası!…Ayrıntılar diğer sayfada haberimiz detayındadır..

Banka maaşını kendi bünyesinden almayan emeklilerin, maaş müşterisi olmaları durumunda kayıtsız, koşulsun promosyon ödemesi yapıyor. Ödemeler peşin ve toplu durumda oluyor. Kurban bayramı öncesinde müracaat yapanlar ise 2.750 TL ödeme alacaklar. KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE EMEKLİLERE 2.750 TL Temmuz ayının ilk günlerinde kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda çoğu emekli ek desteğe ihtiyaç duyacak.

Yüksek olan enflasyon oranları emeklilerin esasen zorlanmalarına neden olurken kurban bayram masrafı da bu süreçte cüzdanları zorlayacak. Nakit desteğinin en çok hissedileceği bayram döneminde ise emekliler maaş promosyonu olanaklarını değerlendirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.