güzel havadis

Gündem

Emeklilere bayram ikramiyesi m’üjdesi. Milyonların beklediği bayram ikramiyeleri. Emeklinin beklediği müjde sonunda geldi. Emekli Bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Emekli bayram ikramiyesi 2000 TL olur mu? Bayram ikramiyesi 1700 lira mı olacak? (Ramazan-K-urban)

Emekli Bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Emekli bayram ikramiyesi 2000 TL olur mu? Bayram ikramiyesi 1700 lira mı olacak? (Ramazan Bayramı-Kurban Bayramı) emekli bayram ikramiyelerine zam yapılması gündemde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün bugün kabine toplanacak. Milyonlarca emeklinin gözü kulağı bayram ikramiyelerine yapılacak zam oranında. 2022 yılında emekli bayram ikramiyelerine 1700 TL ve 2000 TL arasında zam yapılma olasılığı oldukça yüksek.

Milyonlarca emekli geçtiğimiz senelerde başlatılan bayram ikramiyesi uygulaması ile bayramlarda rahat bir nefes almıştı. Ancak son zamanlarda yaşanan hayat pahalılığı ve yüksek enflasyon emekli bayram ikramiyelerinin yetersiz kalmasına neden oldu. Alım gücü günden güne düşen emekliler bayram ikramiyelerine iyi bir zam yapılmasını bekliyor. Kabine Toplantısı sonrası halka seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları emekliler tarafından dört gözle bekleniyor. Peki 2022 emekli bayram ikramiyelerine ne kadar zam gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.