güzel sanatçı

Magazin

Oyuncu Lenka Peterson, Roxbury, Connecticut’taki evinde y-aşamını y-itirdi. Oyuncunun o-lümünü ailesi duyurdu. Peterson’ın ailesinden yapılan açıklamada. 95 yaşındaki oyuncunun uykusunda o-ldüğü belirtildi. Ünlü oyuncu Oyuncu Lenka Peterson. Roxbury, Connecticut’taki evinde o-ldü.

Peterson’ın ailesinden yapılan açıklamada. 95 yaşındaki oyuncunun uykusunda o-ldüğü duyuruldu. Peterson, sinema kariyerine. Elia Kazan’ın 1950 yapımı “Panic in the Streets” filmiyle başladı. Peterson filmde. Richard Widmark ile beraber rol aldı.

Oyuncunun filmleri arasında .“The Phenix City Story”, “Dragnet” “Take Care of My Little Girl”, “Black Like Me”. “Homer”, “Lifeguard” ve “Jeffrey” bulunuyor. Peterson, son olarak 2006 yapımı “All the Kings Men”in yeniden çevriminde oynadı.

Oyuncu Glynnis O’Connor’ın annesi olan Peterson. 40 yıllık tiyatro kariyerinde ise 10 oyunda sahne aldı. “The Grass Harp”, “Girls of Summer” ve “All the Way Home” gibi yapımlarda oynayan Peterson, “Quilters”taki rolüyle de Tony adaylığı kazandı. Oyuncu, televizyonda da “Young Doctor Malone”, “Search for Tomorrow”, “Another World”. “Ryan’s Hope” ve “General Hospital” gibi dizilerde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.