güzel sunucunun kızı

Gündem Magazin

Sümer Ezgü ve Serap Paköz’ün kızları Serap Ezgü ve Ozan Orsan, 11 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırdılar.

Ozan Orsan, Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu ve Amerika’da master yaptı. Enerji sektöründe faaliyet gösteren kendi şirketinin başında çalışmaya devam ediyor. Ceren Ezgü ise Koç Üniversitesi Hukuk mezunu bir avukat…

Düğüne katılan ünlü isimler arasında, Yeliz, Metin ve Eda Özülkü’de vardı. Düğünden fotoğraflar sosyal medyadan paylaşıldı.

Türk halk müziğinin en başarılı temsilcilerinden Sümer Ezgü ve sevilen televizyon sunucusu Serap Paköz’ün kızları Ceren Ezgü, liseden sınıf arkadaşı Ozan Orsan ile dünya evine girdi. Mutluluğu gözlerinden Ceren ve Ozan Orsan, 11 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırdılar. Ozan Orsan, Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu ve Amerika’da master yaptı. Enerji sektöründe faaliyet gösteren kendi şirketinin başında çalışmaya devam ediyor. Ceren Ezgü ise Koç Üniversitesi Hukuk mezunu bir avukat…

Ozan Orsan enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketin başında. Sabancı ekonomi mezunu ve Amerika’da master yapmış. Ceren ile liseden beri arkadaşlar ve 11 yıllık flörtün ardından ilişkilerini evlilikle taçlandırmaya karar vermişler. Ceren ise Koç Hukuk mezunu ve Saran Holding Hukuk departmanında çalIşıyor. Başarılı sunucu Serap Paköz 5652yaşında olan Ankaralı bir sunucudur. Aslen Karadenizli olan sunucu küçüklük zamanlarını Ankara’da geçirmiş ve lise bitirene kadar burada yaşamayı sürdürmüştür.

Üniversite tercihlerinin ardından Üniversiteyi kazanarak Adana’da Üniversite okumaya başlamış ve İdari Bilimler fakültesi içerisinde eğitim görmüştür. Üniversite sırasındayken katılmış olduğu Trt sınavlarını kazanmış ve o yaşlardan itibaren Spiker olarak bulunmaya başlamıştır.1982 senesinden itibaren Radyolarda görev almaya başlayan isim ilk olarak Trt’nin Trabzon radyosunda çalışmış ardından da memleketi olan Ankara’da Trt bünyesinde çalışmıştır.

Serap Paköz bir zamanlar eşi olan Sümer Ezgü ile beraber Televizyon ekranlarında program sunmaya başlamış ve sunmuş oldukları programla beraber ödül almışlardır.O dönemde çok fazla izlenen bir programa imza atmış olan isim ve eşi ardından ise tek başına program sunmaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.