güzeller güzeliydi

Magazin

Yıllardır kayıp olan bakanların bir daha baktığı güzeller güzeli sanatçı bulundu. O bir zamanların en önemli sanatçısıydı. Ancak yaşadığı kırık bir aşk hayatını alt üst etti!

75 yaşındaki ünlü ismi görenler gözlerine inanmakta zorlandı. İngiltere’de yaşayan 75 yaşındaki Anne Naysmith’i görenler eskiden döneminin en ünlü konser piyanistlerinden birisi olduğuna inanamıyordu. Üstü başı dağınık, saçı başı karışmış, aksi bir ihtiyar kadına benzeyen Naysmith aslında altmışlı yıllarda çok ünlü bir piyanistti. Ancak o zamanlar çok güzel olan Naysmith’in talihi bir anda aşık olmasıyla tersine döndü.

Aşık olduğu adama kavuşamayan Naysmith, ağır bir depresyona girdi. Artık şöhreti, parayı umursamıyordu. Geri çevirdiği işler yüzünden parasız kalan ünlü yıldız, sonunda borçları yüzünden icralık oldu ve evinden çıkartıldı. Ünlü Sanatçı Ölmeden Önce Böyle Görüntülendi 39 yaşında arabasında yaşamaya başlayan Naysmith, 2002 yılının Mart ayında komşularının şikayetiyle oradan da çıkartıldı.

Ünlü Sanatçı Ölmeden Önce Böyle Görüntülendi Evsiz kalan kadın, bir metro istasyonunun arkasında bulunan alanda derme çatma bir kulübe yaptı.Yıllar boyunca gözlerden uzak, arsadaki meyve ağaçlarından meyve toplayarak ve çöpteki artıklarla beslenen yaşlı kadın, sonunda bu sığınaktan da oldu.

Ünlü Sanatçı Ölmeden Önce Böyle Görüntülendi 77 yaşındaki kadın, dün gece kamyon çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.