güzellik merkezine gidiyordu

Gündem

KARISINI TAKİP EDEN KOCA GÜZELLİK SALONUNA KADAR GİTTİ VE KARISINI MERDİVEN BOŞUĞUN BAŞKA BİR E-R-KEKLE GÖRÜNCE…

Adana’da, ko-rkunç bir olay yaşandı… Arkadaşı Yağmur B.’nin (24) eşi Özkan B.’yi (35) çıkan tartışmada tab-an-cayla vu-rarak a-ğır yaralayan uzman çavuş Ogün Koca t-u-tuklandı. Koca’nın, ifadesinde “Eşiyle beni yan yana görünce yanlış anladı. Tartışma bu yüzden çıktı. Kendimi korumak için a-teş ettim” dediği öğrenildi.
K-orkunç olay, pazartesi günü, Çukurova ilçesine b-ağlı Mahfesığmaz Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı’ndaki apartmanın merdiven boşluğunda meydana geldi.

İddiaya göre Özkan B., lazer epilasyon merkezine giden eşi Yağmur B.’yi takip etti. Merkezin bulunduğu binaya giren Yağmur B.’nin arkasından gelen Özkan B., eşi ile aynı anda içeri giren uzman çavuş Ogün Koca ile tartıştı. Ogün Koca, ta-ban-casıyla Özkan B.’ye ateş etti. Kasığından vu-rulan Özkan B., ka-nlar içinde yerde kaldı, Koca da olay yerinden otomobiliyle kaçtı.Silah sesini duyanların ih-barıyla bölgeye p-olis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Özkan B., sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakımda tedaviye alınan Özkan B.’nin hayati te-hl-ikesinin olduğu belirtildi.

P-olis ekipleri de kaçan Ogün Koca’yı Sarıçam ilçesinde yakaladı. Gözaltına alınan Koca’nın, emniyetteki ifadesinde, t*ban-cayla yaraladığı Özkan B.’nin eşi Yağmur B. ile arkadaş olduğunu belirterek, “Olay günü, eşiyle beni yan yana görünce yanlış anladı. Tartışma bu yüzden çıktı. Kendimi korumak için a-teş ettim” dediği öğrenildi. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Ogün Koca, çıkarıldığı m-hkemece tutuklan-dı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.