haber geldi

Gündem Magazin

KÜÇÜKÇEKMECE’de ailesinin 4 Eylül’den beri alamadığı için kayıp başvurusunda bulunduğu Ahmet Çetin’in c*s-edi Beylerbeyi sahilinde bulundu.

Küçükçekmece’de geçtiğimiz günlerde polise başvuran Ahmet Çetin’in ailesi, 24 yaşındaki gencin 4 Eylül gününden beri kayıp olduğunu ve hayatından endişe ettiklerini ifade etti. Kayıp müracaatı üzerine Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından soruşturma açıldı.

TELEVİZYON KANALINA BA-ĞLANIP OLAYLA İLGİLİ KONUŞTU
P-olis olayla ilgili geniş çaplı o-pe-rasyon başlatırken, Ahmet Çetin’in kaybolduğu gün en son gören kişi olan arkadaşı Murat K.bir televizyon kanalına ba-ğlanarak olayla ilgili bilgi verdi.

Ancak çelişkili ifadeler veren ve olayı her seferinde başka şekilde anlattığı tespit edilen Murat K. po-lis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Gayrettepe’de bulunan Kayıp Şahıslar Büro Amirliğine getirilen Murat K. kaybolan Ahmet Çetin’le ilgili sorgulandı.

“BİR ANDA SOYUNUP DEREYE ATLADI” İDDİASINDA BULUNDU
Şüpheli Murat K. poliste verdiği ifadesinde arkadaşıyla birlikte içki içtiklerini, Ahmet Çetin’in bir anda yerinden kalkarak soyunduğunu ve ardından dereye atladığını iddia etti.

“AİLESİNDEN ÇEKİNDİĞİM İÇİN SÖYLEMEDİM” SAVUNMASI
Murat K., Ahmet Çetin’in ailesinden çekindiği için olayı kimseye anlatmadığını söylediği öğrenildi.

C-SE-Dİ DEREDE BULUNDU
Eşyaları dün sabah saatlerinde Küçükçekmece Hasanoğlu Deresine atılmış bir halde bulunan Ahmet Çetin’in c-se-di ise akşam saatlerinde Beylerbeyi sahilinde bulundu. Ahmet Çetin’in c-na-zesi ot-o-psi işlemleri için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

İşlemleri sona eren ce-na-zeyi babası Durmuş Çetin aldı. Adli Tıp Kurumu’ndan çıkarılan ce-na-ze için Küçükçekmece İkitelli Cemevinde helallik alındıktan sonra de-fne-dilmek üzere Tokat’ın Reşadiye ilçesine götürüldü.

ARKADAŞIYLA EĞLENMEYE ÇIKMIŞ
Adli Tıp Kurumu’nda Ahmet Çetin’in c-na-zesini almaya gelenlerden biri olan yakını İbrahim Kahraman, “Bize gelen bilgiye göre arkadaşıyla Cumartesi günü saz çalıp eğlenme amaçlı çıkıyorlar. Gidiş o gidiş. Daha sonra dün Beylerbeyi sahilinde c-na-ze bulunuyor. Daha önce de cüzdanı ve elbiseleri Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi bölgesinde dere kenarında bulunmuş” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.