haberi kendisi verdi

Gündem Magazin

Kilo vermek isterken Dumping Sendromu’na yakalanan ve sağlığını kaybeden Seren Serengil, cuma günü 6 saat sürecek bir a-meliyata girecek.

Bugün sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan bahseden Serengil, “Doktorum a-meliyat masasında kalabileceğim söylüyor. O-r-ganlarıma kan gitmiyor” dedi.

Uzun süredir Dumping Sendromu ile mücadele eden ve karaci-ğer ile pankreası i-flas etmek üzere olan Seren Serengil, hızla kilo kaybetmeye devam ediyor. Ö-l-üm riskinin olduğunu söyleyen Serengil, sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi.

“VÜCUDUM AMELİYATI KALDIRMAYABİLİRMİŞ”
Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumundan bahseden Seren Serengil, cuma günü a-m-eliyat olacağını belirterek “Erken ameliyat kararı alındı. Bir buçuk ay damardan beslenecektim ama ilerleme olmadığı için beklemek doğru değilmiş. Cuma sabahı ameliyat oluyorum. Zor bir a-m-eliyat olacağını söylediler. Vücut kaldıramayabilirmiş… Çok korkuyorum, ‘a-meliyat masasında kalabilirsin’ dediler. Her şey kötü gidebilir. K-a-n o-r-g-anlara gitmiyor” dedi.

Çok zayıfladığı için damarlarının çok inceldiğini söyleyen Seren Serengil, “Daha fazla mama ile beslenemiyorum. Daha fazla yatmak istemiyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.