haberi sanatçımız verdi

Magazin

Ünlü Sanatçı h-ayatını k-aybetti. Haberi Haluk Levent duyurdu. Kuzey Güney’in Handan annesi. Semra Dinçer ha-yatını k-aybetti.

Kuzey Güney dizisindeki anne rolüyle tanınan Semra Dinçer. 56 yaşında h-ayatını ka-ybetti. Bir süredir k-nserle m-ücadele eden oyuncunun. O-lüm haberini duyuran Haluk Levent. “Sayısız o-perasyon yaptırıldı ama olmadı” dedi.

Yıllar önce yayınlanan. Kuzey Güney dizisindeki rolüyle hafızalara k-azınan ve son olarak Kırmızı Oda’da rol alan. Usta oyuncu Semra Dinçer h-ayatını kaybetti. Oyuncunun o-lüm haberini de şarkıcı Haluk Levent duyurdu.

“SAYISIZ O-PERASYON YAPILDI”
Twitter hesabından oyuncunun ha-yatını k-aybettiğini duyuran Levent. “Akciğer k-nseriydi. 2 yıl öncesinden itibaren Ahbaplar ilgilendi. İsmini vermedik. Sadece S.D olarak yazmıştık. Hayırseverler tarafından 2 kez ev tutuldu sayısız o-perasyon yaptırıldı. Ama olmadı. Oyuncu Semra Dinçer ablamızı az önce k-aybettik. Sevenlerinin başı sağ olsun” dedi.

SEMRA DİNÇER KİMDİR?
Semra Dinçer, 1965 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Oyunculuk eğitimi almayan Semra Dinçer “alaylı” diye tabir edilen işin mutfağında yetişti. Birçok dizi ve sinema filminde rol alan oyuncu. Başarılı performanslarıyla her daim adından söz ettirdi.

Kuzey Güney dizisinde. Handan Tekinoğlu karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.