hangisi sizi anlatıyor

İlginç & Yaşam

İnsanlar genellikle aktif olarak düşünmeden renklere ve şekillere ilgi duyarlar. Bu seçimin arkasındaki bilinçsiz motivasyon, kişiliğiniz ve güdüleriniz hakkında bazı önemli yönleri ortaya çıkarır. Önceden aşırı analiz yapmamalısınız, çünkü bu, kararınızı aktif olarak düşündüğünüz anlamına gelir. Örneğin, yukarıda resmedilen tüylere hızlıca bir göz atın. Hemen göze çarpan tüy sizin seçiminizdir, üzerinde uzun uzun düşündükten sonra fark ettiğiniz tüy değil. O halde resme bakın ve en çok hangisini beğendiğinize bir anda karar verin; neden olduğu önemli değil!

Tüy #1
Bu tüy barış ve uyum anlamına gelir. Diğer insanlar için uzun bir yol kat etmeye hazır, barışçıl bir insansınız. Zayıflığınız ‘hayır’ diyememektir, bu da genellikle tabağınızda çok fazla şey olmasına neden olur. Yeni insanlarla iletişim kurmakta zorluk çekmeyen sosyal bir insansınız. Aynı zamanda, güvenebileceğiniz sıkı sıkıya bağlı bir arkadaş grubuna sahip olmaya çok değer verirsiniz. Çok empatiksin ama bazen biraz fazla empatik olabiliyorsun . Kendini gözden kaybetme!

Tüy #2
Zeki ve hızlı öğreniyorsun. Çok az şey dikkatinizden kaçar çünkü gözlemcisiniz ve diğer insanların fark etmediği şeyleri fark edersiniz. Bu sizi iyi bir dinleyici yapar ve diğer insanlar genellikle tavsiye için size gelir. Tam tersi, biraz içe dönük olduğunuz için kendi açmazlarınız ve sorunlarınız hakkında konuşmakta zorlanıyorsunuz. Arkadaş edinmekte zorluk çekmiyorsunuz ama yalnız olmaktan da bir o kadar keyif alıyorsunuz.

Tüy #3
Özgürlüklerine çok değer veren bağımsız bir ruhsunuz. Dürüstlüğünüz ve doğrudanlığınız bazen diğer insanları biraz korkutabilir. Çok hedef odaklısınız, bu da sizi elde etmek istediğiniz şeye son derece odaklanmanıza ve hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermemenize neden oluyor. Her deneyimin bir hayat dersi olduğuna inandığınız için, ‘başarısızlık’ kelimesi sizin için mevcut değil. Bu şekilde, bir kişi olarak her zaman gelişirsiniz ve kararlı ve çözüm odaklı tavrınız sizi ilham verici bir lider yapabilir.

Tüy #4
Pek çok insan muazzam hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kıskanıyor ve eşsiz doğaçlama gücünüzle yolunuza çıkan herhangi bir sorunu kolayca çözebilirsiniz. Bir odaya girdiğinizde, karizmatik görünümünüz ve üzerinizdeki manyetik çekim duygusu nedeniyle insanlar sizi hemen fark eder. Kişiliğiniz aşırı uçlardan biri; son derece neşeli ama aynı zamanda derinden üzgün olabilirsin. Bu sizi biraz tahmin edilemez yapabilir ve belirli bir ruh halindeyken insanlara istemeden zarar verebilirsiniz. Genel olarak konuşursak, insanlar sizi tanıdıkları için kendilerini şanslı sayarlar.

Tüy #5
Hassas ve yaratıcı bir yapıya sahip bir sanatçısınız. Ne yazık ki, kendi beceri setiniz konusunda biraz güvensizsiniz ve büyümenizi engelleyebilecek özgüvenle ilgili bazı sorunlarınız var. Bu üzücü, çünkü ayrıntılara karşı olağanüstü bir gözünüz var ve görebildiğinizi sanatınıza mükemmel bir şekilde çevirebilirsiniz. Bazen diğer insanlara çok fazla güvenirsiniz, bu da hayal kırıklıklarına ve incinmiş duygulara yol açabilir. Kendinize ve niteliklerinize daha fazla güvenmeye çalışın çünkü düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.