hayrinin eşi

Gündem Magazin

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinde Cihangir Ceyhan Hayri karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Dizide Hayri’nin karısının kim olacağı ise fazlasıyla merak ediliyor. Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosunda Cihangir Ceyhan’ın hayat verdiği Hayri’nin eşini kim canlandıracak?

Başrollerinde Burcu Biricik, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin yer aldığı Camdaki K-ız dizisi yeni sezonda Hayri karakterini ekranlara getirmişti. Dizide Hayri’nin eşini kimin c-anlandıracağı ise merak ediliyor. Camdaki Kız dizisi Cihangir Ceyhan’ın hayat verdiği Hayri’nin eşi kim olacak? Peki, Buse Varol Camdaki Kız kadrosuna mı dahil oluyor?

Camdaki Kız Hayri’nin Karısı Buse Varol mu?
Buse Varol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla beraber Monaco’ya gittiğini belirtmişti. Oyuncunun hem tatil hem de iş yapacağı iddia edilmişti. Buse Varol’un Camdaki Kız dizisine giriş yapacağı ortaya çıkmıştı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız’daki Hayri’nin karısına Buse Varol hayat verecek. Türkan karakterini canlandırmaya hazırlanan Buse Varol’un heyecanlı olduğu iddia edildi. Türkan’ın köyde çocukları ile y-aşayan bir k-adın olduğu söyleniyor. Kocasının çapkınlıklarına rağmen onu çok sevdiği i-ddia ediliyor. Buse Varol’un Camdaki K-ız dizisinde izleyicinin karşısına nasıl çıkacağı ise fazlasıyla merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.