Hemen Başvurun

Gündem

Emeklilerin Hesabına 1000 TL Yatırılacak! E-Devletten Hemen Başvurun
Milyonlarca emekliye 1000 TL ödeme müjdesi! E-Devlet üzerinden başvurusu yapan emekliye 1000 TL ödeme yapılacak.

Bayramdan sonra emekliye 1000 TL ek ödeme müjdesi. Kimler yararlanabilecek? Emekliye 1000 TL ödeme başvurusu nasıl yapılır? Emekliler, bayram ikramiyesi ve zamlı maaşlarının sonrası 1000 TL nakit ödemesi alabiliyor. E-Devlet emekliye 1000 TL ödeme müjdesinin bütün detaylarını haberimizde sizlerle…

Ülkemizde emekli vatandaşlar için çeşitli destek ödemeleri gerçekleştiriliyor. Kurban Bayramı sebebiyle emeklilere 1.100 TL ikramiye ödemesi gerçekleştirilmişti. Kamu ve özel bankalar ise emekli maaşını kendi şubelerine taşıyan kişilere para ödemesi gerçekleştiriyor. Bu çerçevede duyuru paylaşan Ziraat Bankası, e-Devlet sistemi üzerinden maaşını taşıyan emekliye en az 1000 TL ödeme gerçekleştirecek.

Ziraat Bankası, emekli vatandaşlarımız için promosyon fırsatına yönelik yazılı açıklama paylaştı. Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, emekli maaşını Ziraat Bankası şubesi üzerinden almayanlar maaşlarını Ziraat’e taşımaları ve 3 yıl süresince emekli maaşını Ziraat’ten almayı taahhüt etmeleri halinde en az 1.000 TL ödeme gerçekleştireceğini belirtti. Peki nasıl başvurusu yapılır? E-Devlet 1000 TL emekli nakit ödemesi için başvuru ekranı!
Kim Ne Kadar Ödeme Alacak?

Yapılan bildirime göre, emekli maaşı miktarı 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar olan vatandaşlara 3 yıl için toplam da 500 TL, 1.500 TL ve 2.500 TL arasında olan vatandaşlara 3 yıl içintoplam da 625 TL, 2.500 TL ve üstünde olanlara ise 3 yıl için toplam da 750 TL ödenecek.

Promosyon ödemesi için en yakın Ziraat Bankası Şubesine gidebilirsiniz. Aynı vakitte Ziraat Bankası yurtiçi Atm cihazları ve Ziraat Mobil Bankacılık programı aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni emekliler maaşları bağlandıktan sonra, bu promosyondan faydalanabilirken 3 yıllık taahhüt zamanını tamamlayanlar da bu imkandan faydalanabiliyor. Maaşa göre verdiği promosyon tutarları en düşük 500 TL olurken, özel bankalar bu tutarları daha da yüksekte tutuyor. Kimi bankalar hiçbir ek koşul talep etmezken, kimisi de maaş taşıma ya da ek ürün kullanma şartlarıyla yüksek ödeme gerçekleştiriyor.

Ayrıca emekli yakınını getiren vatandaşlara da ek ödeme yapan bankalar var. Bu yolla emeklilerin cebine 2 bin liraya varan bir para giriş yapıyor. Her banka farklı promosyon tutarlarını vatandaşlara sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir